Beata wyszła za mąż :)

Post przez 4eDsyUi » 28 sie 2011, 19:25

No i stało się, najważniejszy dzień w życiu już za nami.
Wszystko udało się choć nie bez zakłóceń. Ale o nich nie będę pisać bo nie ma sensu, wydają sie teraz głupimi szczegółami i nie będę sobie nimi psuła wspomnień a Wam obrazu sytuacji :)

Suknia wyszła tak jak chciałam. Była piękna, dopasowana do mnie, tak jak chciałam! Z Kamilowym garniturem pasowaliśmy do siebie świetnie :)

Co mnie zaskoczyło to to, że w ogóle nie byłam zdenerwowana. Lekkie podniecenie i podniesione tętno oczywiście były ale bez stresu.
Ksiądz sie rozchorował i przyjechał inny za zastępstwo ale równie wspaniały. Kazanie bylo idealne, mądre, wzruszające, miejscami zabawne do tego stopnia, że ludzie powstrzymywali się od śmiechu. Życzenia od księdza dopasowane do sytuacji, nawiązujące do nas konkretnie. Ksiądz jak złoto!

Jechaliśmy naszym samochodem, który okazał się bardzo reprezentatywny po umyciu i udekorowaniu. Tu podziękowania dla mojego brata, który go pierwszorzędnie wyszykował :)

Wesele było super udane, wszyscy bawili się wspaniale i to było widać! Goście pili i jedli a orkiestra pilnowała aby w odpowiednim momencie wyciągnąć ich na parkiet. Nawet moja ciocia, która na codzień się tak nie bawi, zrobiła Zorbę na środku sali to aż byłam w szoku! Zespół prowadzić świetnie zabawy, zrobili wszystko tak jak ich prosiliśmy, a ludzie bardzo chwalili.

Do ostatniej chwili nie mieliśmy piosenki na pierwszy taniec bo jakoś tak nie mogliśmy się zdecydować. Kamil w sobotę jednak zaproponował Michaela Jacksona "You are not alone" i do tego zatańczyliśmy przytulańca (dopisek od Kamila: z obrotami). Było super romantycznie.

Alkoholu poszło dużo ale też dużo zostało, to będziemy powoli roznosić jako wódkę weselną, karton zostawimy na przyszłe pępkowe kiedy już się dorobimy maluszka :)

Jedzenie - wspaniałe i strasznie dużo. Wszystko to co zostało zabraliśmy ze sobą i dziś robimy poprawiny poprawin :) Zaprosiliśmy przyjaciól mojej rodziny, których znałam od dziecka i nawet pamiętam jak niektórzy z nich brali śluby wiele lat temu. Zabrali ze sobą syna, którego znam od urodzenia, to było bardzo przyjemne uczucie zobaczyć go po tylu latach.

Poprawiny też się udały, chociaż ludzie z daleka dość wcześnie musieli się zmywać. Wszyscy goście dostali na odchodne ciasto weselne a ci z daleka dodatkowo paczki z mięskiem.

W podróż poślubną jedziemy do Karpacza bo mamy bardzo miłe z nim wspomnienia poza tym czasu mało przed powrotem do Szkocji. W dalszych planach mamy Teneryfę, chociaż nie wiadomo jeszcze kiedy. Mamy wykupione miejsce ale z terminem możemy jeszcze przemyśleć.

Zdjęcia ze dwa czy trzy od naszych gości Wam prześlę na skrzynkę tylko mi napiszcie, która chce :)

Chciałam Wam przy tym serdecznie podziękować za całe Wasze wsparcie przez ten czas i Wasze rady. Byłyście dla mnie nieocenionym kompendium wiedzy i doświadczeń. Dziękuję :****************
4eDsyUi
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Post przez Madzia » 28 sie 2011, 19:30

Beatko bardzo się cieszę, że wszystko sie Wam udało tak jak sobie to zaplanowaliście :) Teraz pozostaje tylko życzyć Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
ja oczywiście poproszę o fotki :)
Obrazek
Madzia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Żonka :)

Post przez AiM » 28 sie 2011, 19:43

Noooo co za wspaniała relacja :) Jeszcze raz gratuluję !! O zdjęcia nie muszę prosić, bo doskonale wiesz, że chcę je zobaczyć :]
Obrazek

Obrazek

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley
AiM
Members
Members

Status rodzinny: 1+1=3 :)))
Data ślubu: 18 lipca 2009

Post przez margolcia » 28 sie 2011, 20:58

Beatko wszystkiego naj naj najlepszego !! Żebyście zawsze byli tak szczęśliwi i zakochani. Gratuluje serdecznie, fajnie że ślub był jak z Twoich marzeń. Buziaki ;)
margolcia
VIP
VIP

Post przez Kasiunia » 28 sie 2011, 21:12

Ja też chce zdjęcia, ja też :) Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia, dla Ciebie i Kamila! Najważniejsze, że złe wydarzenia nie popsuły Wam tego najważniejszego dnia w Waszym życiu i że wszystko wyszło pięknie :)
Obrazek
Obrazek
Mój kulinarny blog - www.wsrodkuchennychmarzen.bloog.pl
Kasiunia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: zaręczona

Post przez Wicky » 28 sie 2011, 23:48

Beata gratulacje :-) Super, że wszystko się udało, aż miło się czyta Twoją relację. Życzę Ci dużo szczęścia na nowej drodze życia :-)

Fotki poproszę :-)
Obrazek
Obrazek
Wicky
Members
Members

Status rodzinny: Mężatka :)

Post przez Natalia » 29 sie 2011, 20:07

Beatko Bardzo się cieszę, że wszystko się udało !! I już nie mogę doczekać się zdjęć, więc bardzo proszę wyślij mi. Chociaż może coś więcej niż 2 albo 3 :lol: A to już od fotografa są ??

No i przy okazji.... Życzę Wam wielu pięknych dni przepełnionych uśmiechem i radością, tego abyście do końca życia byli w sobie zakochani tak jak w dniu ślubu no i dużo zdrowia !!

Sto lat

:rose: :kisses:
Natalia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Mężatka :)
Data ślubu: 30 kwietnia 2011

Post przez Jolanta » 30 sie 2011, 03:34

Beatko przyjmijcie i ode mnie najserdeczniejsze życzenia i samej pomyślności na nowej drodze życia !!
:gift2:
Jolanta
VII
VII

Post przez 4eDsyUi » 31 sie 2011, 17:22

Z jakiegoś głupiego powodu nie mogę przesłać zdjęć na wasze forumowe skrzynki ale są już na fejsbuku.

Chciałabym natomiast napisać troszkę bardziej szczegółowo, może uda mi się parę fotek wstawić tutaj.

Tort załatwił nam znajomy rodziny, w cukierni Ożóg we Wrocławiu. Zdecydowaliśmy się na Szwarcwaldzki i wszystkim bardzo smakował. Polecam cukiernię dla tych co są z Wrocławia!
Na weselu miałam nie pić aby nie było siary, że panna młoda chodzi pijana. Tym bardziej, że głowę mam słabą. Ale okazuje się, że chyba jednak z tego wyrosłam, bo piłam z gośćmi i to wódkę i czułam się świetnie. Może to zasługa jedzenia (którego jednak za wiele nie tknęłam) i ciągłego ruchu. Na pewno jednak nie było mowy o udawaniu, że w kieliszku mam wodę zamiast wódki jak to podobno się teraz robi. Uważam to za brak szacunku do gości i kiedy już miałam dość na jakiś czas alkoholu, po prostu mówiłam, że wzniosę sokiem lub colą. Docenili, że z Kamilem ich nie ściemniali bo na innych weselach się spotykali z takim białym kłamstewkiem.

Postawiliśmy na winietki przy stołach i prawie wszyscy byli zadowoleni. Posadziliśmy gości tak aby mieli z kim porozmawiać i ci goście, którzy się nie znali, szybko złapali kontakt. Winietki, jeśli przemyślane, są więc dobrym rozwiązaniem.

Poza kopertami dostaliśmy też bardzo miłe prezenty, tj serwis chińskich filiżanek dla 6 osób i Wielką Księgę Bajek (aby 'cieszyła oczy nasze i owoce naszej miłości'). Rozczulające :)

Jeśli ktoś się zastanawia jaką wódkę kupić na wesele - polecam Żołądkową Gorzką DeLuxe. Wódka w najczystszej postaci, bez polotu ziół jak przy białym Krupniku cz Żubrówce a jednocześnie tańsza niż inne znane marki. Wbrew pozorom, to co stoi na stołach ma znaczenie bo ważne aby goście sie nie potruli, czysta biała wódka jest więc najlepszym wyjściem. Polecam również wszystkim wino Imiglikos, idealne do posiłków, lekkie i smaczne. Do tego mieliśmy 50 butelek Lecha gdyż mieliśmy amatorów piwa; nalewki mojej mamy (cytrynówka, wiśniówka i czereśniówka), które wręcz zrobiły furorę. A propos alkoholu, tu znów muszę pochwalic orkiestrę, bo choć ludze alkohol mieszali, nikt nie skończył pod przysłowiowym stołem :)))))))

Dla siebie i dla mojej bratowej sala przygotowała menu wegetariańskie, które (jak się domyślam) było równie smaczne co mięsne.

Kamerzysty nie wzieliśmy i to była dobra decyzja gdyż film nakręcony przez mojego tatę i znajomgo rodziny (tego od tortu) jest świetny i przy odpowiednim montażu będzie długo bawił i cieszył oczy.

Nie jestem może obiektywna ale to było najlepsze wesele na jakim byłam pod względem zabawt :P

Nie polecam natomiast salonu fryzjerskiego Amedeo a szczególnie pani Agaty. Fryzura próbna, na którą pani się spóźniła pół godziny, rozwaliła się po 4 godzinach. Fryzura oryginalna już poleciała ok. godziny 21 (!!!). Ja się tym specjalnie nie przejmowałam bo byłam rozbawiona i szczęśliwa ale są panny młode, dla których jest to bardzo wazny element imprezy i one byłyby bardzo niezadowolone. Ja to, za przeproszeniem, olałam ale moje jakieś tam pozytywne podejście do całej sprawy i tak jej nie usprawiedliwia.

Makijaż robiła mi koleżanka z podstawówki, jako prezent ślubny. Wspaniale było się spotkać po latach :)
To teraz idę zmniejszać zdjęcia, może coś z tego na forum wyjdzie :))
4eDsyUi
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: panna

Post przez JJagusia » 2 wrz 2011, 04:29

Beatko najserdeczniejsze gratulacje !! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Samych tak cudownych dni jak ten który przeżyliście :]
Relacyjka super, wyglądałaś przepięknie. Bardzo miło z Twojej strony, że napisałaś Nam jak przeżyliście TEN DZIEŃ :mrgreen: aż łezka w oku się zakręciła - super i jeszcze raz gratuluję :flowers:
ObrazekObrazek
"Całym sercem - aż do końca świata 05.09.2009"
...czekamy na cud...
JJagusia
V
V

Status rodzinny: żonka:)
Data ślubu: 5 września 2009

Post przez AniaMotylek » 7 wrz 2011, 18:18

Wesele było super udane, wszyscy bawili się wspaniale i to było widać! Goście pili i jedli a orkiestra pilnowała aby w odpowiednim momencie wyciągnąć ich na parkiet. Nawet moja ciocia, która na codzień się tak nie bawi, zrobiła Zorbę na środku sali to aż byłam w szoku! Zespół prowadzić świetnie zabawy, zrobili wszystko tak jak ich prosiliśmy, a ludzie bardzo chwalili.

Witaj,

A słyszałaś o nowym serwisie dla nowożeńców ... Możesz filmiki ze slubu i wesela dodawac na swoją własną domenę ich serwisu. Najlepsze jest to, że jest to do odtwarzania na komórce. Tzn. na komputerze tez mozesz ale inaczej to wyglada. Mi sie spodobalo i zalozylam konto mojej przyjaciolce i jej mężowi. Potem ciągle ich widziałam jak z komórką chodzili i wszystkim pokazywali swoje filmiki z ich wesela. No rewelka! Polecam wszystkim! :D
AniaMotylek
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Post przez Julka1601 » 7 wrz 2011, 21:27

Ja rowniez gratuluje i zycze wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia jak narazie pociechy z meza pozniej natomiast tez z dzieci:) zdjecia rowniez poprosze chcialabym cie zobaczyc kochana
ObrazekObrazek
Obrazek
Julka1601
I
I

Status rodzinny: Panna

Post przez Lauretta » 8 wrz 2011, 22:34

Och, a ja dopiero tu trafiłam - Beatko, samych cudownych chwil, morza miłości (bo tego nigdy za wiele ;) ) i spełnienia wspólnych marzeń! Cieszę się, że ten ważny dla Was dzień przebiegł tak wyjątkowo, miło się czyta takie relacje :]
A zdjęcia udało Ci się już gdzieś zamieścić?
Obrazek
Lauretta
Members
Members

Status rodzinny: mężatka

Post przez Magdusiaa1988 » 30 wrz 2017, 16:43

Co sądzicie na temat baniek mydlanych w opakowaniu w stylu tortu weselnego https://www.dodatkiweselne.pl/dodatki-s ... at-14.html?
Magdusiaa1988
I
I

Status rodzinny: Panna