Jabłka z napisem

Zwyczaje bez których ślub nie może się odbyć, oraz pomysły na niezapomniane oczepiny.

Jabłka z napisem

Post przez Hania » 28 wrz 2010, 18:29

Hejka:) w zeszłym roku byłam na weselu u mojej koleżanki, gdzie (jako upominki dla gości oraz jako ozdobna piramidka na stole) były jabłuszka z imionami młodej pary:) Bardzo fajnie i oryginalnie to wyglądało, a na dodatek były naprawdę smaczne, dlatego też chciałabym takie zamówić czy może orientujecie się, gdzie mogłabym zamówić takie jabłuszka ?
Bardzo proszę o pomoc:)
Hania
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Jabłka z napisem

Post przez 4eDsyUi » 29 wrz 2010, 18:22

Pomysł bardzo oryginalny i ciekawy, podoba mi się, ale nie mam pojęcia gdzie można coś takiego zamówić :)
4eDsyUi
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: panna

Jabłka z napisem

Post przez margolcia » 29 wrz 2010, 21:12

Ja też nie mam pojęcia skąd wziąć takie cuda. Kiedyś w Galileo oglądałam program, w którym było pokazane jak naukowcy modyfikowali nasiona, z którym wyrastały później roślinki z napisami na liściach np. I love you :P Albo właśnie jabłka z napisami... Nie wiem czy o takie jabłka i napisy Ci chodzi dokładnie ;)
margolcia
VIP
VIP

Jabłka z napisem

Post przez jerii » 3 paź 2010, 07:47

Cześć. Widziałem takie jabłuszka na stronie www.jabusko.pl , ślicznie to wygląda!
jerii
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: kawaler

Jabłka z napisem

Post przez Hania » 8 lis 2010, 16:14

Cześć
Udało mi się znaleźć tą firmę z jabłkami :) Koleżanka się zlitowała i mi wkońcu dała do niej namiary :) i teraz mogę Wam pokazać, o co mi chodziło... :] stronkę mają dość wstępną, ale za to te jabłuszka wyglądają naprawdę zachęcająco :] akurat o tej firmie wiem, ze jest solidna, bo tam zamawiała moja koleżanka i nie miała żadnych zastrzeżeń... co jest ważne, bo nie chciałabym mieć nagle niespodzianki 1-2 dni przed weselem... ;) Jak by stresu było mało ;) Rozmawiałam z tą panią, co tam jest kontakt do niej podany, i powiedziała, że niekonieczne jest zamawianie tego latem, tylko zależnie od wielkości zamówienia przynajmniej 1-2 miesiące przed imprezą, co akurat w moim przypadku jest dość istotne... Ja już wstępnie się umówiłam, bo byłam tym po prostu oczarowana...:)

oto adresik, jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia :

http://amfruit.eu/
Hania
Nowy User
Nowy User

Jabłka z napisem

Post przez BasiaTomek » 9 lis 2010, 11:08

Haniu prawdę mówiąć nigdy jeszcze nie spotkałam się z tego typu atrakcją :), ale muszę przyznać, że to bardzo ciekawy pomysł, na zdjęciu jabłko z napisaem wygląda super :) .. Życzę aby zakup się udał :)
Obrazek
BasiaTomek
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Mężatka :)
Data ślubu: 5 sierpnia 2011
Miejsce ślubu: Białystok

Jabłka z napisem

Post przez Hania » 9 lis 2010, 21:04

bardzo się cieszę, że innym też się to podoba :) powiem szczerze, że moje jabłuszko spróbowałam już następnego dnia i było pyszne... :) chyba nigdy nie kupiłam takiego w sklepie, co mnie dodatkowo zaskoczyło :) natomiast drugie(bo było po jednym na osobę) zostawiliśmy, żeby zobaczyć, czy się zepsuje... I kolejne zaskoczenie, bo po tygodniu nadal wyglądało super... :) naprawdę wyjątkowo mi się to spodobało :) w sumie oryginalne i ciekawe :)
Hania
Nowy User
Nowy User

Jabłka z napisem

Post przez Patrycja » 15 lis 2010, 14:17

zdjęcia naprawdę wyglądają ciekawie... :) w sumie to jest coś zupełnie innego i niespotykanego :) czegoś takiego szukałam na tym portalu :] spróbuję się skontaktować z tą panią ze stronki i napiszę Wam, jakie wrażenia po rozmowie ;) bo to w sumie istotne, czy jakiś gburek będzie rozmawiał, czy obrotny człowiek... ;) przecież muszę wszystkiego dopilnować sama :) Haniu, jak byś coś wiedziała więcej na ten temat, to proszę, podziel się wiadomościami :) sumując, to bardzo mi się podoba ten pomysł i na pewno będę chciała zamówić takie jabłuszka i to w większej ilości :)
Patrycja
Nowy User
Nowy User

Jabłka z napisem

Post przez Hania » 22 lis 2010, 16:12

dawno mnie tu nie było, bo się pochorowałam niestety... a co do jabłuszek, to też czegoś takiego szukałam... :) napisałam maila do tej firmy... i bardzo jestem miło zaskoczona... :) pani Aneta odpisała mi, wszystko wyjaśniając... :) bardzo się cieszę, bo sprawiła na mnie wrażenie wiarygodnej osoby :) poza tym, jak sobie przeliczyłam, to mi się to opłaca, bo zaoferowano mi na dodatek rabat :) co mnie ucieszyło ;) chyba każdego by ucieszyło ;) hi hi hi. radziłabym, żebyś się sama odezwała do tej pani, to CI wszystko przekaże najlepiej i zapewne też dostaniesz jakąś ofertę w zależności od ilości gości... :) a raczej od ilości zamawianych jabłuszek :)
Hania
Nowy User
Nowy User

Jabłka z napisem

Post przez JJagusia » 22 lis 2010, 20:44

No, no, no..czegoś takiego jeszcze nie widziałam :) Fajny pomysł.
ObrazekObrazek
"Całym sercem - aż do końca świata 05.09.2009"
...czekamy na cud...
JJagusia
V
V

Status rodzinny: żonka:)
Data ślubu: 5 września 2009

Jabłka z napisem

Post przez watacukrowa » 15 kwi 2011, 12:22

Ale świetny i oryginalny pomysł!
Obrazek
watacukrowa
I
I

Status rodzinny: panna

Jabłka z napisem

Post przez margolcia » 16 kwi 2011, 08:20

A dla mnie to takie nienaturalne się wydaje i dziwne ;)
margolcia
VIP
VIP

Jabłka z napisem

Post przez henia » 21 wrz 2017, 10:24

A czym były te napisy wykonane? Były jadalne?
henia
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Jabłka z napisem

Post przez szano » 24 wrz 2017, 15:28

no proszę... na co to jeszcze ludzie nie wpadną, co? :D
http://stworzswojemiejsce.pl
szano
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Kawaler