Jak schudnąć

Kosmetyka, witaminki.

Jak schudnąć

Post przez anetabagla » 10 gru 2016, 16:08

Jak schudnąć? Musisz powziąć odpowiednie kroki i wszystko zaplanować i przygotować się. Tak tak. Kapitan statku zupełnie co innego każe zapakować na pokład jeżeli płynie z Gdańska do Szczecina, a co innego jeżeli płynie z Gdańska do Australii. Musi już przed wypłynięciem wiedzieć jak długo potrwa podróż, jakie będą spodziewane warunki atmosferyczne i ile prowiantu zabrać.

Tak samo ty zaplanuj. W jakie dni będziesz ćwiczyć i w jakich godzinach. Czy będzie to 2, 3 czy 4 razy w tygodniu. Czy będzie to bieganie czy siłownia, a może pływanie albo zumba? Jeżeli wcześniej nie ustalisz sobie grafiku wtedy zawsze ci coś wypadnie i ominiesz trening. A nie tak to ma wyglądać. Zaplanuj sobie na co najmniej 2 dni w przód co będziesz jeść. Kiedy i w jakich porach zrobisz sobie zakupy, co zabierzesz do pracy i ile czasu jesteś w stanie poświęcić na gotowanie dietetycznych rzeczy.
anetabagla
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Kawaler

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Jak schudnąć

Post przez DVITAGENUM » 14 gru 2016, 14:09

W redukcji masy ciała pomocne jest opracowanie kompleksowego planu. Podejmowane diety i działania często nie przynoszą spodziewanych efektów. Dodatkowo narażamy się na efekt jojo i możemy pozbawić organizm niezbędnych składników. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach siłowych czy wytrzymałościowych, w jakich dyscyplinach masz największe szanse odnieść sukces, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.
DVITAGENUM
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: kawaler

Jak schudnąć

Post przez propabilistyk » 12 sty 2017, 12:25

Najlepszą metodą na odchudzanie jest sport i ograniczenie spożywanych kalorii. Proste i bez filozofii. Żadne magiczne preparaty nie załatwią problemu za nas. Jeśli chodzi o sport lub raczej ruch wystarczy zacząć spacerować, jeździć na rowerze lub biegać. Nie trzeba od razu kupować karnetów na siłownie. Spacery są proste i chyba każdy wie o co chodzi :) Gorzej z bieganiem. Tutaj przyda się odpowiedni plan i za przykład może posłużyć taki http://jak-biegac.pl/plan-treningowy-dl ... h-biegaczy Sam go zrealizowałem i udało mi się schudnąć z 78 kg do 64 kg! Nieźle co? :) Rower też polecam i to w sumie bardziej niż bieganie bo mniej boli, można jeździć dłużej i spalić o wiele więcej kalorii. Problem to pogoda. Teraz jest zima, więc ciężko. Dlatego spacery lub bieganie najlepsze.
propabilistyk
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Żonaty

Jak schudnąć

Post przez vitagenum » 15 sty 2017, 21:50

genetycznych Vitagenum, pomiarów i wywiadu może ustalić indywidualny plan żywieniowy, który przyniesie odpowiednie i co ważne długotrwałe efekty. Stosowanie się do zaleceń i zmiana nawyków żywieniowych jest tu kluczowym działaniem. Równie ważna jest też aktywność fizyczna , najlepiej zaczynać powoli – od małych, ale regularnych treningów i stopniowo zwiększać ich długość. Połączenie tych dwóch czynników jest drogą do zdrowszego życia. Dietetyk Vitagenum
vitagenum
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

Jak schudnąć

Post przez bedezona91 » 12 lut 2017, 21:24

uważam, że najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych (więcej info tutaj) i wprowadzenie wysiłku fizycznego.
bedezona91
Nowy User
Nowy User

Jak schudnąć

Post przez marta39 » 13 lut 2017, 07:59

Dieta oraz ćwiczenia są najlepszym sposobem na odchudzanie przed ślubem. Dla mnie zaręczyny oraz planowanie wesela były naprawdę dużą motywacja do zrzucenia kilogramów ( szczrgólnie,ze zawsze byłam pulpecikiem i chciałam przynajmniej raz stać się seksowną...).

Jeśli chodzi o produkty, które możecie jeść a których lepiej jest unikać to polecam poczytać sobie o oczyszczaniu organizmu:
http://szczuplapannamloda.pl/oczyszczan ... go-unikac/

Na tej stronie jest kilka informacji w temacie.
marta39
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka

Jak schudnąć

Post przez sandra78 » 18 lut 2017, 17:08

Odchudzanie odchudzaniem ale trzeba pamiętać o tym by dobrze przygotować do tego swój organizm ponieważ w przeciwnym wypadku możemy sobie jedynie zrobić krzywdę. Ja nigdy nie korzystałam z suplementacji, do czasu aż znajoma poleciła mi te odżywki Trec. Są rewelacyjne!
sandra78
I
I

Jak schudnąć

Post przez szaderka » 10 mar 2017, 09:41

A ja polecam zdrowe podejście i jakąś formę aktywności fizycznej, np. spacery na samym początku. W mojej opinie zdrowe odżywianie to podstawa i ciężko bez tego cokolwiek zmienić. Na początek ogarnięcie diety, wykluczenie cukru, zwiększenie ilości warzyw w diecie itd. Tutaj można znaleźć pomocne wskazówki zebrane w jednym poście: http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/zdrowe-odzywianie-142.html, ale i tak według mnie najważniejszy jest umiar w jedzeniu i prawidłowa kompozycja składników w posiłkach.
Mówienie jest rzeczą głupców, milczenie- tchórzy a słuchanie rzeczą mędrców.
Carlos Ruiz Zafón
szaderka
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

Jak schudnąć

Post przez Assana » 25 kwi 2017, 18:57

Zmiana sposobu odchudzania, wprowadzenie aktywności fizycznej przynajmniej 3 razy w tygodniu po godzinie i therm line fast - http://thermline.com.pl/therm-line-fast . Takie połączenie u mnie spisało się na medal :)
Assana
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Jak schudnąć

Post przez milonka » 5 maja 2017, 09:22

Polecam jogę. Nie dość, żę ćwiczneia są świetne na uspokojenie to jeszcze dzięki nim można znacznie skuteczniej schudnąć....

Zerknijcie sobie tutaj:
http://super-fit.pl/maty-do-jogi-w-kilk ... wiedziach/

Na stronie jest opisane jaką odpowiednią matę do jogi wybrać. Jest kilka rzeczy, na które warto jest zwrócić uwagę.
milonka
Nowy User
Nowy User

Jak schudnąć

Post przez muminkowa » 8 maja 2017, 11:47

Ja jestem niby na diecie, ale efekty marne, więc chce jakiś suplement kupić,
tylko nie wiem jaki. Zastanawiam się tutaj komentarze.
muminkowa
Nowy User
Nowy User

Jak schudnąć

Post przez elamonela » 14 maja 2017, 11:06

jeśli o suplementach już mowa to polecam wszystkim spojrzeć tutaj: https://blog-odchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie/. Ciekawy temat pokazujący dobre suplementy + prognozy ile można przy ich pomocy "wycisnąć"
elamonela
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Jak schudnąć

Post przez Marietta » 21 lip 2017, 08:59

Czasami wystarczy siłownia. Nie każdy lubi monotonne ćwiczenia. Jest jednak na to sposób. Włączamy odpowiednią muzykę z http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Na+Si%C5%82owni%C4%99 i czas szybko mija. Dzięki temu zgubimy zbędne kilogramy i poprawimy swój wygląd.
Jeśli problem jest duży najlepiej iść do dietetyka, który ustali odpowiednią dietę.
Marietta
Nowy User
Nowy User

Jak schudnąć

Post przez frann » 24 sie 2017, 20:13

Najważniejsze żeby sobie nie zaszkodzić odchudzaniem:) Bezpieczny jest olejek konopny https://www.cbdworld.pl/pl/i/Dzialanie-CBD/25
frann
Nowy User
Nowy User

Jak schudnąć

Post przez marysia88 » 11 wrz 2017, 09:29

Chcąc szybko schudnąć najlepiej stosowac naturalne metody jeśli chcesz do tego stosować jakiś skuteczny lek to warto zajrzeć na portal www.tomipomaga.pl , w którym dostępne są opinie o lekach i suplementach diety. Warto dołączyć do społeczności i również dzielić się opiniami na temat wypróbowanych leków.
marysia88
III
III

Jak schudnąć

Post przez akala » 19 wrz 2017, 17:07

Sposobów na odchudzanie jest sporo. Na pewno wszystko musi iść ze sobą w parze i dieta i wysiłek fizyczny i suplementacja ( ale ta z głową ). Jak szukasz inspiracji czy po prostu dużej dawki sprawdzonej wiedzy na temat diet i odchudzania w ogóle to zerknij sobie na stronę https://zyj-zdrowiej.pl/. Wiele ciekawych i rzetelnych artykułów, warto czerpać z nich wiedzę.
akala
Nowy User
Nowy User

Jak schudnąć

Post przez longman147 » 21 wrz 2017, 17:29

Jedyną skuteczną metodą zrzucenia zbędnych kilogramów jest stała zmiana stylu życia na zdrowszy, takie są fakty niestety :)

Nowy User

Status rodzinny: Kawaler