Jakie dodatki do sukni ślubnej??

Jakie dodatki do sukni ślubnej?? Jakie dodatki do sukni ślubnej??

Post przez zabula83 » 30 mar 2012, 09:45

Witam wszystkie Znawczynie mody ślubnej :)

W lipcu tego roku biorę ślub. Sukienkę już wybrałam - księżniczka, dziewczęca, zwiewna, z tiulu, raczej skromna. Prezentuję ją na zdjęciu poniżej. Do tego wybrałam długi ciągnący się po ziemi welon. Miłość Mojego Życia nosi mundur Marynarki Wojennej. Narzeczony będzie w mundurze, ja w śnieżnobiałej sukni...mimo, że podobały mi się suknie w kolorze śmietankowej bieli nie mogłam takiej wybrać z uwagi na białe rękawiczki, czapkę i koszulę mojego Lubego ;) Teraz zastanawiam się nad dodatkami - nad butami, biżuterią, kolorem paznokci, fryzurą. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która pracuje w salonie kosmetycznym, podobno french jest już nie modny. Teraz pannom młodym poleca się paznokcie w jednolitym kolorze...w końcu jest taka szeroka paleta kolorów :P Czytałam też, że do białej sukni można ubrać buty w innym kolorze (choćby czerwone :] ). Co o tym sądzicie. Boję się, że suknia którą wybrałam jest zbyt prosta do takiej ekstrawagancji, choć nie powiem kuszą mnie kolorowe paznokcie i buty. A może macie jakiś pomysł na to, abym poprzez dodatki dopasowała się do munduru pana młodego? No i co z fryzurą. Bardziej kok czy luźne upięcie. Z uwagi na porę roku włosy rozpuszczone odpadają...dodam, że mam czarne kręcone długie włosy. Macie jakieś pomysły? z góry dziękuję! :]
10754_logo_t3.jpg
zabula83
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Post przez zabula83 » 30 mar 2012, 09:55

Poniżej - dla tych co to nie wiedzą, jak wygląda taki mundir załączam zdjęcie poniżej. Może macie jakiś pomysł? 8-) Pozdrawiam!
Załączniki
DSCN2790a.jpg
zabula83
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

Post przez margolcia » 1 kwi 2012, 06:04

Piękna suknia, cudna !!
Jak najbardziej możesz wybrać kolorowe buty. Dziewczyny na tym forum miały już takie. Jedna wybrała zielone, a druga czerwone. Z kolei moja kuzynka miała złote buty. I myślę, że złoty również Tobie by pasowały. Współgrałyby także z mundurem narzeczonego. Paznokcie możesz pomalować pod kolor butów. Nie wiem czemu french nie jest już modny - według mnie jest zawsze modny, uniwersalny i pasujący do wszystkiego. Ja w każdym razie za nim przepadam ;)
Co do fryzury, to ja bym wybrała jakies upięcie, kok. Stylizacja na zdjęciu bardzo mi się podoba. Jeśli masz ładne ramiona, to tym bardziej je eksponuj. Do tego wybierz albo długie, wiszące, kryształowe kolczyki i goły dekolt. Albo przeciwnie, piękną kolię i kolczyki malutkie.
Powodzenia życze ;)
margolcia
VIP
VIP