Jakie dodatki do sukni ślubnej??

Jakie dodatki do sukni ślubnej?? Jakie dodatki do sukni ślubnej??

Post przez zabula83 » 30 mar 2012, 09:45

Witam wszystkie Znawczynie mody ślubnej :)

W lipcu tego roku biorę ślub. Sukienkę już wybrałam - księżniczka, dziewczęca, zwiewna, z tiulu, raczej skromna. Prezentuję ją na zdjęciu poniżej. Do tego wybrałam długi ciągnący się po ziemi welon. Miłość Mojego Życia nosi mundur Marynarki Wojennej. Narzeczony będzie w mundurze, ja w śnieżnobiałej sukni...mimo, że podobały mi się suknie w kolorze śmietankowej bieli nie mogłam takiej wybrać z uwagi na białe rękawiczki, czapkę i koszulę mojego Lubego ;) Teraz zastanawiam się nad dodatkami - nad butami, biżuterią, kolorem paznokci, fryzurą. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która pracuje w salonie kosmetycznym, podobno french jest już nie modny. Teraz pannom młodym poleca się paznokcie w jednolitym kolorze...w końcu jest taka szeroka paleta kolorów :P Czytałam też, że do białej sukni można ubrać buty w innym kolorze (choćby czerwone :] ). Co o tym sądzicie. Boję się, że suknia którą wybrałam jest zbyt prosta do takiej ekstrawagancji, choć nie powiem kuszą mnie kolorowe paznokcie i buty. A może macie jakiś pomysł na to, abym poprzez dodatki dopasowała się do munduru pana młodego? No i co z fryzurą. Bardziej kok czy luźne upięcie. Z uwagi na porę roku włosy rozpuszczone odpadają...dodam, że mam czarne kręcone długie włosy. Macie jakieś pomysły? z góry dziękuję! :]
10754_logo_t3.jpg
zabula83
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Post przez zabula83 » 30 mar 2012, 09:55

Poniżej - dla tych co to nie wiedzą, jak wygląda taki mundir załączam zdjęcie poniżej. Może macie jakiś pomysł? 8-) Pozdrawiam!
Załączniki
DSCN2790a.jpg
zabula83
Nowy User
Nowy User

Post przez margolcia » 1 kwi 2012, 06:04

Piękna suknia, cudna !!
Jak najbardziej możesz wybrać kolorowe buty. Dziewczyny na tym forum miały już takie. Jedna wybrała zielone, a druga czerwone. Z kolei moja kuzynka miała złote buty. I myślę, że złoty również Tobie by pasowały. Współgrałyby także z mundurem narzeczonego. Paznokcie możesz pomalować pod kolor butów. Nie wiem czemu french nie jest już modny - według mnie jest zawsze modny, uniwersalny i pasujący do wszystkiego. Ja w każdym razie za nim przepadam ;)
Co do fryzury, to ja bym wybrała jakies upięcie, kok. Stylizacja na zdjęciu bardzo mi się podoba. Jeśli masz ładne ramiona, to tym bardziej je eksponuj. Do tego wybierz albo długie, wiszące, kryształowe kolczyki i goły dekolt. Albo przeciwnie, piękną kolię i kolczyki malutkie.
Powodzenia życze ;)
margolcia
VIP
VIP

Post przez malwinkaa2 » 21 lut 2015, 14:18

A jaką miałyście biżuterię?nie wiem czy takie http://www.galerialagos.pl/category/kolczyki- jak te z białą perłą by się nadawały?
malwinkaa2
I
I

Status rodzinny: mężatka

Post przez Maga » 25 lut 2015, 17:36

Piękny mundur!
Maga
I
I

Status rodzinny: panna

Post przez kropka » 2 sie 2015, 13:24

Mi wpadły w oko w aparcie te kolczyki i planuję je założyć do ślubu :)
Obrazek
kropka
I
I

Post przez ZosiaS » 29 sie 2015, 13:40

Ja widziałam tu http://www.pakamera.pl/bagasz-0_s12158668.htm śliczne zestawy biżuterii idealnie nadające się na tą ważną uroczystość :) No i pojedyncze drobiazgi np naszyjniki. Świetne, markowe rzeczy tu maja.
ZosiaS
Nowy User
Nowy User

Post przez Luna » 16 mar 2016, 16:53

Ja będę miała wianek żywych kwiatów! :) Tak sobie wymarzyłam. Coś delikatnego, fiolety i biel.
Luna
Nowy User
Nowy User

Post przez kropka » 16 lip 2016, 13:50

kropka
I
I

Post przez marysia88 » 14 paź 2016, 13:56

Ja szukałam długo medalika, który pasowałby do mojej sukni ale w końcu znalazłam coś nahttp://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-krzyzyki-diamentowane/medaliki-srebrne-diamentowane.html :) Mam nadzieję, że teraz będzie pasować i wszystko będzie super.
marysia88
III
III

Post przez Kalisi » 29 kwi 2017, 09:26

Piękne kolczyki te powyżej.
www.parka.com.pl - eleganckie zaproszenia ślubne
Kalisi
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Post przez helawasilewska » 2 maja 2017, 18:45

ja uważam że biżuteria powinna byc raczej skromna,lepiej skupić się na makijażu,dobrze dobranej fryzurze czy wybielić sobie zęby,by efekt wyglądam fajnie.
helawasilewska
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Post przez zyga1111 » 25 maja 2017, 17:41

Teraz w modzie ślubnej panuje taka troszkę wolna amerykanka.Jak dla mnie kolorowe buty do sukni ślubnej są jak najbardziej na plus.
Tradycjonalistki mogą zostać przy białych lub srebrnych, ale dobrze, że dla tych bardziej niepokornych PM jest jakiś wybór
zyga1111
Nowy User
Nowy User

Data ślubu: 24 września 2017
Miejsce ślubu: Szczecin