Medycyna estetyczna Warszawa

Kulinaria, witaminki, oparzenia, prezenty świąteczne

Post przez anushka87 » 1 sie 2017, 21:45

Dziewczyny, jak w temacie - medycyna estetyczna Warszawa. Szukam lekarza, który przed ślubem zrobi mi botox i może jeszcze jakiś inny zabieg. Póki co mam namiary na dra Migałę z Kliniki Sfera, ponoć rewelacyjny. Czy któraś z Was sobie coś u niego robiła?
anushka87
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Post przez serenada » 13 lis 2017, 13:34

Mam koleżankę, która jest w trakcie zakładania gabinetu medycyny estetycznej. Będzie specjalizować się w usuwaniu tatuażu laserem typu https://cosmed24.pl/katalog/18-lasery-k ... -q-switch/ . teraz wiele osób chce się pozbyć niechcianej pamiątki w postaci malunku na ciele więc widze w tym spory potencjał.
serenada
Nowy User
Nowy User

Post przez annacc » 1 gru 2017, 11:10

anushka87 napisał(a):Dziewczyny, jak w temacie - medycyna estetyczna Warszawa. Szukam lekarza, który przed ślubem zrobi mi botox i może jeszcze jakiś inny zabieg. Póki co mam namiary na dra Migałę z Kliniki Sfera, ponoć rewelacyjny. Czy któraś z Was sobie coś u niego robiła?

Ja :) Polecam gorąco! Pan dr Migała jest naprawdę super specjalistą, świetnie się zna na swojej specjalizacji, a przy tym jest przemiłym człowiekiem :) Można mu w 100% zaufać :)
annacc
Nowy User
Nowy User

Post przez plasma » 17 sty 2018, 09:27

Ja też nie mam co narzekać na opiekę i specjalistów w klinice http://artederm.pl/ , miałam tam usuwane naczynka pod opieką jednego z najlepszych chirurgów naczyniowych, zabieg był więc bezpieczny i całkowicie bezbolesny
plasma
Nowy User
Nowy User

Post przez Eizzy » 30 sty 2018, 23:33

Ja mogę Ci polecić bardzo dobry gabinet w Gliwicach. Robiłam w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej zabieg Crystalys. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest naturalny, a jednocześnie twarz wygląda znacznie lepiej.
Eizzy
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Post przez majkowa » 31 sty 2018, 23:50

W Warszawie to nie znam ale niedaleko masz w Białymstoku świetną dr Dorotę Żukowską , ja do niej jeżdzę do Humana Medica Omeda
majkowa
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: meżatka

Post przez amali » 12 lut 2018, 20:52

ja co prawda do warszawy mam trochę daleko,ale byłam na dwóch zabiegach w klinice mediart clinic w Poznaniu i powiem Wam,że efekty sa rewelacyjne, ja na pewno jeszcze tam wroce z niejednym problemem, coś tak czuję :)
amali
Nowy User
Nowy User