Mieszkanko / domek

Pożycie małżeńskie, rodzina, dom, praca.

Mieszkanko / domek

Post przez calineczka1 » 22 gru 2015, 12:18

My zainwestowaliśmy jakiś czas w mieszkania bydgoszcz. Teraz tylko dokończyć urządzanie naszego nowego gniazdka. Nie moge się doczekać!
calineczka1
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Mieszkanko / domek

Post przez kropka » 23 gru 2015, 21:36

Super, urządzanie sama przyjemność.
kropka
I
I

Status rodzinny: Panna

Mieszkanko / domek

Post przez marysia88 » 21 sty 2016, 09:37

Ja od dziecka chciałam mieć domek, dlatego zaraz po ślubie zaczęliśmy budowę. Staraliśmy rozsądnie wydawać nasze oszczędności żeby jak najwięcej wybudować bez kredytu. Zdecydowaliśmy się na gotowy projekt i znaleźliśmy dom naszych marzeń na http://www.domywstylu.pl/projekt-domu-cyprys.php
marysia88
III
III

Mieszkanko / domek

Post przez kropka » 28 lut 2016, 19:50

To na pewno daje poczucie stabilizacji.
kropka
I
I

Mieszkanko / domek

Post przez korneli » 28 mar 2016, 15:52

Ja całe życie mieszkałam w bloku, więc nie mam porównania, ale patrząc pod względem prawnym, ile jest załatwiania w urzędach przy samej budowie, kontrole, przedłużanie pozwoleń, zgłaszanie zmian jak chcemy coś dobudować itp bo jak sąsiad tylko doniesie to takie kary... wolę mieszkanie zdecydowanie ;)
korneli
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

Mieszkanko / domek

Post przez ritabra » 19 cze 2016, 15:40

Fajnie mieć własny dom czy mieszkanie. Warto mając już coś swojego fajnie to zaaranżować jakoś fajnie . Dużo fajnych artykułów można zaleźć na www.zmieniamymiasto.pl na prawdę warto zajrzeć.
ritabra
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez Anetka » 10 sie 2016, 18:33

Warto od razu od dewelopera mieszkanie. Szczególnie jak trafia się przystępna oferta i interesująca nas lokalizacja. Warto sprawdzić bo trwa aktualnie sprzedaż mieszkań zamość i jest wiele mieszkań naprawdę niezłych przestronnych.
Anetka
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Mieszkanko / domek

Post przez sandra78 » 14 wrz 2016, 09:06

Dom ma ten minus, że musisz dużo przy nim robić. Odśnieżać, kosić trawę, dbać o elewację i jej stan. Z tym pierwszym możesz sobie radzić za pomocą Multi Projekt ale cała reszta to jednak zajmuje troche czasu :)
sandra78
I
I

Mieszkanko / domek

Post przez Anetka » 26 wrz 2016, 20:51

No wiesz dom to więcej wyborów i musisz myśleć nad większą ilością rzeczy, ale przez to możesz je dopasować pod swoje wymagania i swoje upodobania. Się możesz wtedy zastanawiać jaki kolor ma mieć blachodachówka i podobne.
Anetka
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez marysia88 » 30 paź 2016, 22:32

A co myślicie o tym by do łazienki i prysznica włożyć drzwi prysznicowe szklane? :) Mi wydaje się być to bardzo dobrym rozwiązaniem, tym bardziej właśnie, że w ten sposób można optycznie powiększyć łazienkę! :)
marysia88
III
III

Mieszkanko / domek

Post przez sandra78 » 18 kwi 2017, 07:06

Mi się marzy zakup własnego mieszkania takiego jak luksusowe apartamenty warszawa. Inwestycja ogromna i na razie nie naszą kieszeń ale liczę na to, że sytuacja niebawem się odmieni :) Świetna lokalizacja i prestiż.
sandra78
I
I

Mieszkanko / domek

Post przez Anetka » 4 maja 2017, 18:20

To zależy jakie mamy konkretne opcje:) wszystko zależy jakie są szczegółów ofert. My wybraliśmy zamość mieszkania na sprzedaż i to był bardzo dobry wybór. Kliknij i sobie sprawdź tą ofertę bo jest godna uwagi
Anetka
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez muminkowa » 22 lip 2017, 12:55

My sobie właśnie z mężem wybieramy osprzęt elektroinstalacyjny do domu. Zdecydowaliśmy się na markę Ospel. Mają jednak tak duży wybór gniazdek i włączników że wybranie całego osprzętu do domu trochę nam zajmie ;)
muminkowa
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez calineczka1 » 28 lip 2017, 09:39

Nie ma chyba lepszego miejsca na pierwsze mieszkanie niż nowe apartamenty w Warszawie, wystarczy tylko spojrzeć..
calineczka1
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez akala » 31 sie 2017, 16:43

Kiedy zdecydujesz się już na dom , to warto zaopatrzyć się w dobre materiały bo bez tego się nie uda . Sama poszukiwałam wełny mineralnej do ocieplenia poddasza, kolega mi polecił rockwool . I to był bardzo dobry wybór , bo dobrze ociepla całe poddasze oraz nie dostaje się żadna wilgoć do pomieszczenia .
akala
I
I

Mieszkanko / domek

Post przez Andziaaa » 6 wrz 2017, 17:36

tez mysle ze te dotacje to ekstra sprawa i powinniscie probować je dostac. Moze akurat sie uda. Jezeli szukacie mieszkania pod Warszawą to polecam wam te, którymi zarządza firma http://status.pl/oferta/zarzadzanie-i-administracja-nieruchomoscia . Na pewno bedziecie mogli liczyć na wysoki standard i bezpieczeństwo
Andziaaa
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez Lena1980 » 18 wrz 2017, 11:46

Moim zdaniem czasami lepiej jest kupić dom niż go budować, a tym samym zaoszczędzić sobie zdrowia, nerwów i czasu. Ciekawe propozycje domów znalazłam dzięki tej wyszukiwarce https://www.dominium.pl/pl/szukaj/domy Ofert w sieci jest mnóstwo, wystarczy dobrze poszukać.
Lena1980
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez calineczka1 » 18 wrz 2017, 15:44

Ja z mężem myślę teraz jak będzie wyglądać pokój naszego synka. Szukamy inspiracji i natknęliśmy się na meble Wójcik, jest nowocześnie, ale też ponadczasowo :]
calineczka1
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez kikuna » 27 wrz 2017, 20:16

Ja do tej pory zawsze mieszkałam w bloku, zaś mój mąż w domu. Udało mu się mnie przekonać do mieszkania w domu , dlatego nie długo zaczynamy budowę naszego gniazdka. Teraz rozglądam się za szambem ale się na tym nie znam. Znalazłam ofertę na http://www.szamba-betonowe.top , mają dobrą opinię i przyzwoite ceny. Co o niej myślicie ?
kikuna
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez ela677 » 29 wrz 2017, 13:43

Ja mam już kupioną działkę na wsi i teraz szukam odpowiedniego projektu. Musi to być projekt odpowiedni do lokalizacji, a mamy tam skarpę. Znalazłam projekty na taką właśnie działkę w:https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty-domow-na-pochyla-dzialke. Bardzo ładne domy, funkcjonalne i wygodne. Pozostaje ostatecznie dokonac wyboru.
ela677
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez monina22 » 10 paź 2017, 13:00

Jezeli decydujecie sie na swoj wlasny dom zainteresujcie sie nowymi technologiami dzieki ktorym bedziecie mogli postawic ekologiczny jak i ekonomiczny dom. Rowniez fajna opcja dla stojacych juz budynków jest audyt energetyczny olsztyn. Dzięki temu badaniu możecie sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu w domu
monina22
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez henia » 12 paź 2017, 06:51

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką domów. Mam wówczas bardzo duże możliwości, jeżeli chodzi o aranżację, a co dla mnie też najważniejsze - mogę mieć ogród. Bardzo mi się marzą drewniane tarasy - oferta REM-Ogrody.pl wydaje się być bardzo atrakcyjna, jeżeli chodzi o takie tarasy, jakie ja chcę mieć. Z tego co się orientuję to w mojej okolicy też całkiem sporo realizacji przeprowadzali i jeżeli się nie mylę to w domkach koło mojego biura również oni robili tarasy jak i całe ogrody.
henia
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez annacc » 1 gru 2017, 10:02

U nas padła decyzja - budujemy dom :) Co prawda budowa domu jednorodzinnego to duże wyzwanie, ale co swoje to swoje :) Mamy też działkę, więc jest już start. Wybraliśmy też firmę specjalizującą się w budowie domków - Espiro Property. Bardzo solidni i doświadczeni fachowcy, więc jestem spokojna o przebieg budowy :)
annacc
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez mmoja » 6 gru 2017, 21:17

A jak meblujecie pokoik dla dziecka? Świetne łóżeczka można znaleźć tutaj https://www.gluck.pl/lozeczka-325 Warto wcześniej o tym pomyśleć i znaleźć swój idealny model. Te łóżeczka są bezpieczne dla maluchów.
mmoja
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez pinos » 7 gru 2017, 11:14

Nas to interesuje kredyt hipoteczny bo bez tego nie mamy szans na mieszkanie. Zdolność kredytową według tych kryteriów http://pamietnikwindykatora.pl/2014/11/ ... otecznych/ chyba mamy czas tyo zweryfikowac w praktyce no i wybrac najlepsza ofertę najpierw.
pinos
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Kawaler

Mieszkanko / domek

Post przez mmoja » 20 gru 2017, 11:12

Jakie meble kuchenne polecacie? Ładne nowoczesne meble można kupić tutaj http://www.layman.pl/ To dobry producent. Meble są solidne, dobrej jakości. Na pewno sporo posłużą. Będą świetnie pasowały do nowej kuchni. Można u tego producenta świetnie dobrać sobie meble do wystroju kuchni. Warto je kupić.
mmoja
Nowy User
Nowy User

Mieszkanko / domek

Post przez FranczeskaWil » 23 gru 2017, 08:18

Ja miałam takie szczęście, że dostałam w spadku może i stary ale już własny dom :) Trzeba trochę wpakować w remont ale i tak to nie będzie tyle co stawianie nowego domu przecież. W pierwszej kolejności jednak trzeba postawić na ogrodzenie. Już mam połapaną do tego fimę http://euro-fences.pl chcemy postawić na ogrodzenie aluminiowe, będzie pasować do nowego stylu :)
FranczeskaWil
Nowy User
Nowy User

Poprzednia strona

Powrót do Dom i rodzina