Mobilny Bar z obsługa barmańską

Czyli pomysły na urozmaicenie ceremonii zaślubin bądź przyjęcia weselnego.

Post przez Barnianka123 » 12 sie 2015, 14:34

Współczesne wesela charakteryzują ciekawe atrakcje, zaplanowane dla gości, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszą nam jako świadkowie wyznania i przyrzeczenia przed Bogiem miłości dwojga ludzi. Aby goście dobrze się bawili zaproponuję Wam mobilny bar z profesjonalnym sprzętem i fachową obsługą barmańską.
Barniańka to idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym, które oferuje zjawiskowy mobilny bar, kruszarkę do lodu, kolorowe słomki, profesjonalne szkło i wiele innych sprzętów oraz gadżetów. Moi goście byli zachwyceni obsługą i wyglądem serwowanych drinków, dlatego polecam Wam taką atrkację i gwarantuję, że i Wasi bliscy długo nie zapomną tego magicznego wieczoru!

Podaje kontakt dla zainteresowanych: kontakt@barnianka.pl
Barnianka123
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Post przez babinka » 21 sie 2015, 09:10

Dodatkowe atrakcje na weselach zawsze się przydają, ponieważ goście mają się czym zająć i się nie nudzą. Tak samo wydaje mi się, że dobrze jak na weselach są fajerwerki, bo jest okazja do wyjścia na dwór cała grupą. Piękne pokazy można zrobić z firmami pirotechnicznymi, ja znam Click Pyro & Art
babinka
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka

Post przez QrellaSS » 18 lut 2016, 15:19

Taki to bar to super pomysł, zawsze cieszy się wielką popularnością wśród gości :) A jak barmani potrafią jeszcze zaprezentować jakieś spektakularne umiejętności to już w ogóle jest super!
MATARI Studio - fotografia i film ślubny na najwyższym poziomie;)
QrellaSS
I
I

Status rodzinny: Mężatka

Post przez sreg » 24 kwi 2017, 15:32

Barman na weselu to super sprawa! Teraz coraz więcej gości woli popijać kolorowe drinki ;)
Zapraszam! http://www.idmultimedia.pl
sreg
I
I

Status rodzinny: panna

Post przez Janek94PB » 31 lip 2017, 14:27

Taki pomysł na pewno się sprawdzi. Wiele gości woli inne trunki niż samą czystą wódkę. Ostatnio widziałem ciekawą ofertę na: http://www.mobilnibarmani.pl/ Firma oferuje takie usługi a także prowadzi swoją działalność na terenie całego kraju. Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia strony :)
Janek94PB
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Żonaty

Post przez ritabra » 7 wrz 2017, 18:36

Według mnie taki bar jest świetną opcją. Ostatnio byłam na weselu z takim barem i goście byli zachwyceni. Jeżeli szukasz czegoś takiego na swoje wesele to zajrzyj do ich https://www.mimofoto.pl/barman-na-wesele oferty. Według mnie jest ona bardzo atrakcyjna :)
ritabra
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

Post przez henia » 21 wrz 2017, 10:34

U mojego brata byli barmani, byli wynajęci wraz z taką fotobudką http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/. Impreza się udała, barmani robili kawał świetnej roboty a fotobudka zrobiła takie zdjęcia, że naprawdę pamiątka będzie na całe życie, w końcu rzadko ma się okazje na robienie tak nietypowych zdjęć.
henia
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka