Muzyka na weselu

Oprawa muzyczna na wesela godna polecenia.

Muzyka na weselu

Post przez tostierka » 20 gru 2012, 11:06

na stronce gdzie używam prezentomatu przeczytałam, że wcale niekoniecznie trzeba zespół disco polo zamawiać. tak się powszechnie wydaje - ja też tak myślałam. a tu niespodzianka, ale ponoć szczególnie w dużych miastach tak się robi, że rezygnuje się z z espołu i zamawia dja. tylko, czy dj nie narzuci jakiejś swojej muzyki?? nie zamierzam tez przygotowywać mu tego co ma grać, bo wtedy jaki jest sens płacenia mu?

jakby ktoś chciał - artykuł tutaj alejaweselna.pl/Wesele-z-DJ-em/warto_wiedziec_439
tostierka
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Muzyka na weselu

Post przez marcinpiwowar » 20 gru 2012, 13:36

I tu sie grubo mylisz tostierka.
Zalozmy ze zamawiasz moja usluge oprawy waszego wesela i jak twierdzisz placisz i wymagasz, ale nie chcesz mi dawac zadnej listy co chcesz a czego nie, a potem masz pretensje ze tego nie zagral a to zagral a ty nie chcesz.
U mnie scenariusz wyglada nastepujaco:
Zadam od panstwa mlodych ok 50 utworow jakie chcieliby uslyszen na swoim weselu ale nie po to zeby miec prace z glowy, lecz po to aby znac wasze preferencje.
Widze was pierwszy raz w zyciu i nie wiem czego sluchacie. Prawda jest ze utwory ktore wybierzecie pokryja sie w 75% z tym co gram na weselach ale juz w tej waszej liscie bedzie co chcecie a czego nie. Pamietaj, ze chcesz zeby twoje wesele bylo najlesze na swiecie a ja juz z jakims bagazem doswiadczen zrobie wszystko zeby tak bylo, i po to jest ta lista od was.
Oczywiscie mozesz powiedziec, place ci to wymagam i nie podam zadnej listy, tylko potem nie mozesz miec pretensji ze czegos nie bylo...
Jezeli idziesz do klubu i selekcjoner stoi na wejsciu to powiedzmy zmierzy cie z gory na dol i podejmie decyzje czy cie wpuści czy nie. przyjdzie powiedzmy na to jakis metal a klub jest z muzyka klubowa, to mu selekcjoner powie : Sorry stary ale to klub nie dla ciebie" i pojdzie , natomiast na weselu kazdy facet jest w garniturze i jak go okreslic jakiej muzyki slucha, wszyscy siedza przy stole, nikt sie nie bawi i kazdy narzeka na muzyke. Jak juz masz jakies preferencje od PM to jest ci latwiej. Poza tym ile ludzi ma odwage podejsc i po prostu porozmawiac ze mna na temat muzyki. Ja jestem otwarty na sugestie gosci bo w koncu to dla nich jest imreza. I nawet w wiekszym stopniu dla nich niz dla was. Z waszej strony wesele to okazja zeby zaprosci rodzine i znajomych zeby im podziekowac za przybycie, rodzicom za trud wychowania itd. Wy bedziecie zajeci pewnie rozmowa z wujkami i ciotkami a goscie beda sie bawic.
Moja recepta na dobra impreze. oczywiscie tego ludzie nie widza, ale przez okolo 1 godz. puszczam powiazane ze soba rozne rodzaje muzyki i obserwuje jak ludzie reaguja. Oczywiscie robie to tak subtelnie ze nikt sie nie skapnie o co kaman. I wtedy pojawia ci sie na parkeicie jakas grupa ludzi ktora chce sie bawic i zaczynam dla nich grac, bo jak oni beda sie swietnie bawic to wciagna na parkiet pozostalych a jak beda chcieli jakiejs zmiany to zawsze do mnie podeja i zapytaja. a Ja musze zrobic wszystko zeby ich tam jak najdluzej zatrzymac.
marcinpiwowar
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: zonaty

Muzyka na weselu

Post przez Allunia » 27 gru 2012, 10:48

DJ jest niezbędny na weselu. Ja osobiście uważam, że można stworzyć pewnego rodzaju listę piosenek, które chcemy usłyszeć. Czyli ja wypiszę piosenki, które chcę usłyszeć, a reszta to sprawa dja. Ważne, żeby goście się bawili! :]
Miłość rodzi się z przyjemności patrzenia na siebie, jest karmiona koniecznością widywania się, a kończy się niemożliwością rozstania!
Allunia
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez BasiaTomek » 1 sty 2013, 17:53

"DJ jest niezbędny na weselu."

..polemizowałabym ;), u Nas grał zespół i również stworzyliśmy małą listę piosenek, które chcieliśmy usłyszeć nooooo ale w głównej mierze zaufaliśmy zespołowi i było cudnie :]!!!
Obrazek
BasiaTomek
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Mężatka :)
Data ślubu: 5 sierpnia 2011
Miejsce ślubu: Białystok

Muzyka na weselu

Post przez Jolanta » 6 sty 2013, 16:38

Według mnie ważne jest także to, aby rozróżniać muzykę, by były kawałki starsze i nowsze, by każdy z gości się dobrze bawił i nie narzekał ;)
Jolanta
VII
VII

Muzyka na weselu

Post przez kruk237 » 30 paź 2013, 17:40

U nas grał zespół i narzuciliśmy mu pewien styl muzyczny, który preferujemy, ale przede wszystkim ustaliliśmy, że muzycy mają grać tak, żeby goście jak najlepiej się bawili, czyli jeżeli widzą, że najwięcej osób będzie na parkiecie przy disco polo - w tym stylu poprowadzą większość imprezy ;p No i oczywiście przygotowaliśmy listę piosenek, które muszą być zagrane plus sami zorganizowaliśmy piosenki do puszczania w trakcie przerw - dzięki temu na weselu były akcenty muzyczne skierowane zarówno do gości jak i nasze własne ;) I wszystko wyszło super, bo wszyscy świetnie się bawili ;) A grał u nas Swing Trio z Warszawy.
kruk237
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: żonaty

Muzyka na weselu

Post przez Balbina210 » 8 lis 2013, 15:04

Ja jestem zwolenniczką zespołów, dlatego u nas grał zespół Dobra Zabawa. Muzyka była bardzo zróżnicowana i każdy z gości miał możliwość tańczenia do tego co lubi - starsze i nowsze przeboje, trochę disco polo, piosenki polskie i zagraniczne. Było też sporo zabaw i konkursów, bo chcieliśmy, żeby impreza była przeplatana właśnie zabawami :d Ah, jak szybko zleciało..
Balbina210
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Muzyka na weselu

Post przez chriss » 23 lut 2014, 19:29

Dobry zespół muzyczny to taki, który swoją muzyką porwie do tańca każdego. Byłem ostatnio na takim, gdzie bawiliśmy się od pierwszej do ostatniej piosenki. Wielkie dzięki dla chłopaków z zespołu R e b us z Łodzi
chriss
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: kawaler

Muzyka na weselu

Post przez simonanowak » 26 lut 2014, 11:25

Jeśli nie jesteście zdecydowane na zaden zespol czy dj-a to polecam portal www.kapelo.pl
Ja z niego skorzystałam jak szukałam czegoś na swój ślub :)
simonanowak
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka

Muzyka na weselu

Post przez magda86 » 24 sie 2014, 13:54

ostatnio byłam na weselu i był wodzirej. Mega pomysł. Na parkiecie bawili się wszyscy od małych szkarabów po stateczne babcie. Chłopak umiał świetnie zabawić towarzystwo. Nie zauważyłam, żeby ktoś się nudził. Nie były tylko typowe na weselu pociągi ale także różne zabawy które angażowały towarzystwo. Nawet osoby bez pary nie czuły się wykluczone. Oprócz wodzireja był dj który puszczał muzykę. Bardo fajna zabawa
magda86
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

Muzyka na weselu

Post przez iskierkaM26 » 10 wrz 2014, 13:56

Hej ;)

Jeżeli chodzi o muzykę to szukaliśmy takiego zespołu, aby mógł zagrać wszystko.
Nie jesteśmy specjalnie za disco-polo ale myślę, że większość osób dobrze się bawi przy takiej muzyce :)
A o dobrą zabawę chodzi na weselu :]

Oczywiście muzyka musi być grana na żywo wtedy jest klimat ;)
iskierkaM26
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez estera88 » 23 gru 2014, 09:07

No jasne muzyka na żywo to już połowa sukcesu. My w końcu trafiliśmy na taki www.zespolfiesta.net/zespol-na-wesele i chyba mają dość różny repertuar prawda?A właśnie 3 osoby to nie za mało jak na kapelę?
estera88
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez siedmil » 11 lut 2015, 15:31

A czy ktoś miał u siebie na weselu zespół Karaluchy? Ciekawa jestem jak się sprawdzają te rockowe aranżacje na weselu.
Zapraszam http://start4event.pl/oswietlenie-imprez/
siedmil
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez mileczka87 » 30 cze 2015, 20:10

Nie słyszałam ale nazwa niezachęcająca...

Usługi transportowe, przeprowadzki, transport materiałów http://www.ecco-trans.pl/
mileczka87
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez QrellaSS » 9 paź 2015, 11:00

Ja polecam zespół http://superzespol.pl/- mają bardzo bogaty repertuar i dopasowują się do tego czego sobie życzą Młodzi ;) U nas rozkręcili imprezę na parkiecie i wszyscy dobrze się bawili
MATARI Studio - fotografia i film ślubny na najwyższym poziomie;)
QrellaSS
I
I

Muzyka na weselu

Post przez malwinkaa2 » 4 mar 2016, 08:55

Może sprawdzilibyście tę ofertę - zespół muzyczny warszawa? Mają całkiem fajny repertuar i do tego potrafią zabawić gości także chyba o to chodzi na przyjęciu weselnym prawda?
malwinkaa2
I
I

Muzyka na weselu

Post przez marysia88 » 7 kwi 2016, 10:04

Jeśli chodzi o dj na weselu, to moim zdaniem dobrym wyborem jest dj Daro - http://3-dj.pl/ . Możecie przejrzeć sobie dostępną u nich ofertę jeżeli chcecie. Według mnie impreza z tym dj na pewno będzie udana.
marysia88
III
III

Muzyka na weselu

Post przez Enxoo » 12 kwi 2016, 12:55

Nie oszukujmy się, wesele urządzamy głównie dla gości. Ciężko zbadać gust muzyczny każdego gościa ale najlepszym rozwiazaniem jest postawienie na połączenie gatunków – taki miks popu, disco polo, polskiej klasyki i stylu lat. 70 czy 80. Na wesoło i bez zadęcia. U mnie orkiestra piosenek disco polo szukała na
http://www.disco-polo.info/. Wybrali najbardziej znane kawałki i wspólnie konsultowaliśmy, co będą grać. Warto mieć pełen wgląd w ich repertuar, żeby nie było później zaskoczenia :]
Enxoo
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez LadyAmaltea » 23 sty 2017, 16:54

Nie oszukujmy się, wesele urządzamy głównie dla gości. Ciężko zbadać gust muzyczny każdego gościa ale najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na połączenie gatunków – taki miks popu, disco polo, polskiej klasyki i stylu lat. 70 czy 80. Na wesoło i bez zadęcia. U mnie orkiestra piosenek disco polo szukała na
http://www.disco-polo.info/. Wybrali najbardziej znane kawałki i wspólnie konsultowaliśmy, co będą grać. Warto mieć pełen wgląd w ich repertuar, żeby nie było później zaskoczenia :]

Też tak postąpiłam z moim mężem i jestem bardzo zadowolona. Zastanawialiśmy się na początku co wybrać - Zespół czy DJ'a. Mąż mnie przekonał do dj-a, co było strzałem w 10. Wygrał naszą sprzeczkę ( ;) )paroma dobrymi argumentami, tj.
- Muzyka może zmienić się dynamicznie w zależności od nastroju gości. Ostatecznie prawie żaden gość nie siedział przy stole bo muzyka była dopasowana do wszystkich.
- Są oni również bardzo uniwersalni, mogą poprowadzić zabawy weselne(zespoły weselne też mają wodzirejów więc plus na obie strony)
- Nie potrzebuje tyle miejsca co zespół - zespoły muzyczne wołają 3 nawet 4 razy więcej miejsca niż dj.

Każdy dj na wesle oferuje wgląd do repertuaru i dogadanie się z parą młodą co do granej muzyki i zabaw więc nie zostaniecie zaskoczeni jakąś dziwną zabawą wymyśloną przez wodzireja.
Chciałabym jeszcze nadmienić, że wybranie odpowiedniego DJ'a to też nie takie przysłowiowe hop-siup, otóż musi mieć owy DJ dobry sprzęt(nagłośnienie i oświetlenie) , co może zdyskwalifikować niektórych djów z miejsca bo oferują jakieś malutkie światełka z biedronki.
Ostatecznie po paru spotkaniach z dj'ami znalazłam tego, którego będę każdemu polecać(sama dostałam na niego namiar od koleżanki) bo świetnie poprowadził moich gości do zabawy - dosłownie wszyscy się dobrze bawili - i do teraz wspominają nasze wesele. Owy dj miał nazwę "Events Pro Music" , nie wiem czy już ma stronę internetową ale jak brałam ślub jeszcze nie miał. Jeśli nie znajdziecie jego strony to tutaj numer telefonu: 791-547-247, pytajcie o Kubę i przekażcie pozdrowienia od Natalii ;) Mogę go polecić z ręką na sercu bo takich dj'ów to ze świecą szukać
LadyAmaltea
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez marysia88 » 5 kwi 2017, 09:39

Ja uważam, że warto wybierać zespół z polecenia. Gdybyście chcieli, to możecie zajrzeć na djdaro.pl . Uważam, że naprawdę dobry dj z śląska.
marysia88
III
III

Muzyka na weselu

Post przez serenada » 8 cze 2017, 11:12

A co myslicie o tym, że na weselu jest muzyka disco polo? Hit czy kit?
serenada
Nowy User
Nowy User

Muzyka na weselu

Post przez magdanowak95 » 12 cze 2017, 08:43

Jeśli chodzi o muzyke to powinna być ona mieszana, zależna od gości :) Fajną muzyke na wesele znajdziecie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ :P
magdanowak95
Nowy User
Nowy User

Poprzednia strona