OGŁOSZENIA - Suknie ślubne

Ubiór Panny Młodej - suknie, treny

OGŁOSZENIA - Suknie ślubne

Post przez majcia871 » 22 lis 2008, 18:11

ja obecnie usiłuję sprzedać swoją suknię jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam:)

http://www.allegro.pl/item486910997_sli ... lubna.html
majcia871
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka
Data ślubu: 26 kwietnia 2008
Miejsce ślubu: Piaseczno

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

co zrobić z suknią po ślubie?

Post przez splendor » 9 lip 2009, 07:37

Wszystkie P.M. które nie mają czasu aby zająć się sprzedażą swojej sukni to zapraszam do wstawienia jej do komisu który prowadzę współnie z siostrą.Zapraszam też wasze koleżanki , kuzynki i kolezanki kuzynek i koleżanki koleżanek.Dla pierwszych 50 osób na hasło "ślub-wesele" wstawienie sukni jest w 100% bezpłatne.Zapraszam na stronę www.sukniesplendor.pl ( moja siostra wciąż jeszcze ją buduje więc przepraszam za ewentualne niedociągnięcia)
518 929 155 to numer Magdy.
Pozdrawiam serdecznie.
Justyna
P.S. jeśli małe dziecko w domu nie pozostwia Wam dużej ilości wolnego czasu, mozemy dojechac do waszego domu w celu zabrania sukni. Wystarczy się umówić.
splendor
Nowy User
Nowy User

Szycie wszystkich sukien ślubnych na miarę-ceny producenta

Post przez ariadna » 5 mar 2010, 18:34

Witam Panie
Reprezentuje firmę ATELIER STYLU ARIADNA s.c. Zajmujemy się między innymi szyciem sukien ślubnych na zamówienie i na wymiar.
Razem z klientką wymyślamy i projektujemy suknie odpowiednią dla sylwetki oraz realizujemy projekty przyszłych Pań Młodych.
Ponadto szyjemy ze zdjęć z katalogów i odwzorowujemy suknie znanych marek.
Oferujemy indywidualne podejście do klientki,doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego fasonu i dodatków i całej stylizacji ślubnej oraz realizujemy własne projekty autorskie
Proponujemy ceny producenta,zdecydowanie niższe niż w salonach, nie płacą panie dodatkowej marży narzuconej w salonach.Zamówienia realizujemy do max 1,5 miesiąca.
Kontakt do nas:
ATELIER STYLU ARIADNA
Wrocław
email: atelier.stylu.ariadna@wp.pl
tel 609-84-15-74 lub 664-37-25-25

Realizujemy również zamówienia z poza Wrocławia
ariadna
Nowy User
Nowy User

Pronovias Daifa do sprzedania!

Post przez Aneta » 14 mar 2010, 14:31

Witam,

Sprzedam prześliczną suknię ślubną Pronovias, model 2008 -
Daifa. Cena proponowana to 2500zł (do negocjacji).

Zakupiłam ja w maju 2009 w salonie w Łodzi w cenie 3990zł.

Jest wyszywana kryształkami Swarovskiego, uszyta z jedwabiu i
idealnie podkreśla talie. Kolor:ivory - jasna perła. Tren jest
podpinany na wszyte guziki. Dodatkowo suknia ma wszyty pas(gorset)
który świetnie podtrzymuje biust i dzięki temu nie potrzebny jest
biustonosz.Z tyłu jest zapinana na suwak, który schowany jest pod
malutkimi powlekanymi materiałem guziczkami. Dodatkowo posiadam
welon do sukni (długi) wyszywany kryształkami na brzegach. Suknia
była zakładana 2 razy (ślub i plener) i jest po praniu w pralni
chemicznej.

Suknia jest rozmiaru 38 ale byla dopasowywana do mnie. Wzrost 170cm
plus 6cm obcas.

Wymiary:

biust: 86cm

talia: 70cm

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

http://img215.imageshack.us/img215/1234/img11812.jpg
http://img641.imageshack.us/img641/9233/img1127h.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/7200/dsc076942.jpg
Obrazek
Aneta
Members
Members

Status rodzinny: żona kochanego męża
Data ślubu: 25 lipca 2009

JUSTIN ALEXANDER

Post przez FRYTAP » 8 kwi 2010, 21:42

Witam! Mam do sprzedania śliczną suknię Justin Alexander numer katalogowy 8348 w kolorze IVORY rozmiar amerykański 12 (nasz 38-40). gratis dodaję halkę i bolerko szyte na zamówienie. Atrakcyjna cena!!! Kupiłam ją w salonie w Poznaniu ( 3800 zł )... moja cena to 1500 zl do negocjacji!!! numer kontaktowy 697-777-654
FRYTAP
Nowy User
Nowy User

SUKNIA ŚLUBNA PRAWDZIWEJ KSIĘŻNICZKI

Post przez vanessa » 17 kwi 2010, 21:13

Mam do sprzedania bajeczną suknię ślubną,
w której każda panna młoda poczuje się jak
PRAWDZIWA KSIĘŻNICZKA !!

Piękna tiulowa sukienka wyszywana
połyskującymi kryształkami Swarovskiego, koralikami i cekinkami.

Suknia ślicznie się mieni zarówno w promieniach słońca, jak i w sztucznym świetle.

Dzięki kilku warstwom tiulu i osobnej halce na kołach
przepięknie się układa, dając uczucie niebywałej lekkości i komfortu !!

Suknia jest przepiękna i niepowtarzalna - zrobiła oszałamiające wrażenie na gościach i co najważniejsze - na moim mężu !!! :-)

Szyta na miarę w profesjonalnym salonie sukien ślubnych,
na wzór sukni DEMETRIOS 939 (Lisa Ferrera).

Rozmiar 36 - (wymiary: biust- 85, talia- 70, biodra- 90),
dopasowywana do wzrostu 164 cm i obcasów 6 cm.

Kolor biały.

Istnieje możliwość regulacji długości do wzrostu halką i wysokością obcasów,
jak i regulacji gorsetu, co umożliwia sznurowanie z tyłu.

Sukienkę można również skrócić w salonie lub w zakładzie krawieckim.

Suknia jest w bardzo dobrym stanie. Po czyszczeniu. Wygląda jak nowa.

NAPRAWDĘ POLECAM !!

Do sukni dodaję gratis:
- halkę z kołami;
- welon o długości 80 cm;
- bolerko.

Zapraszam do przymiarki sukienki w Opolu.

Zainteresowanych proszę o kontakt:

tel. 692086954
e-mail: ochroniara@gmail.com[googlevideo][youtube][/youtube][/googlevideo]
vanessa
Nowy User
Nowy User

SUKNIA ŚLUBNA PRAWDZIWEJ KSIĘŻNICZKI

Post przez vanessa » 17 kwi 2010, 21:25

Nie potrafię wstawić zdjęć więc albo jakaś życzliwa duszyczka udzieli mi krótkiego instruktażu, albo zapraszam na maila - odpiszę na każdy i załączę zdjęcia sukienki. ZAPRASZAM, BO NAPRAWDĘ WARTO :-)
vanessa
Nowy User
Nowy User

OGŁOSZENIA

Post przez BarabaraMoretti » 4 cze 2010, 15:49

Atelier Albero D'Argento
Suknie Ślubne i Wieczorowe Glamour

W Albero D’Argento tworzymy kreacje na indywidualne zamówienie. W atelier Panna Młoda bierze udział w tworzeniu sukni od początku do końca: na spotkaniu z projektantką razem opracowują projekt, bądź inspirują się gotowymi wzorami Albero D’Argento. Kolejnym etapem jest dobór tkanin według potrzeb przyszłej Panny Młodej.

Do powstania sukni ślubnej, szytej na miarę, niezbędne są co najmniej cztery spotkania z krawcem. To on pobiera miarę i odpowiada za idealne dopasowanie kreacji.

Dzięki uwadze, którą przywiązujemy do całego procesu tworzenia, możemy być zawsze dumni, że to nasze Panny Młode wyglądają doskonale w dniu ślubu… na miarę swoich marzeń.

ul.Ząbkowska 27/31 bud. 24 Warszawa
tel. 516 411 880
Wytwórnia Wódki Koneser
BarabaraMoretti
Nowy User
Nowy User

Kupione / zamówione

Post przez Somila » 9 cze 2010, 16:00

Zapraszam do oglądania naszej galerii, może tam wybiorą Panie coś dla siebie, szyjemy również indywidualne projekty :)

www.somila.pl
Somila
Nowy User
Nowy User

Sprzedam piękna suknię ślubną

Post przez skalimonka » 28 cze 2010, 19:25

Witam Mam do sprzedania suknię slubną z tafty i tiulu,
rozmiar 36-38 (myslę, że będzie pasowała na wzrost około
165cm-170cm). Ja mam 167cm wzrostu i miałam buty 5cm
obcas. Suknia jest jednoczęściowa, koloru ecru, rozszerzana od
bioder. Bogato zdobiona, gorset w kształcie "serduszka", wiązany
na sznureczek (na dole ok. 3 cm suwaka, a wyżej wiązanie).
Oczywiście dzięki wiązanemu gorsetowi można odpowiednio
dociągnąć lub poluzować do figury/tuszy. Na gorsecie naszyta
jest złotą nitką koronkowa aplikacja z mieniącymi sie koralikami.
Na wysokości bioder ozdobny motyw kwiatowy koloru
cappuccino. Tył sukni mocno drapowany, więc w ogóle się nie
gniecie Z przodu kilka warstw tiulu, na którym miejscami
naszyta jest aplikacja koronkowa (ta sama co na gorsecie).
Suknia nie ma trenu, jest bardzo wygodna i lekka dzięki w dużej
części tiulowi zamiast tafty. Do sukni jest halka średniej wielkości
z kołem. W komplecie bardzo oryginalna koronkowa ozdoba na
szyję wyszywana koralikami, ten sam wzór aplikacji, co na sukni
oraz stroik we włosy (ten sam kwiat, co na sukni). Suknia nie
jest zniszczona, jest do niej pokrowiec. Tak naprawdę zdjęcia nie
oddają jej prawdziwego piękna, na żywo robi oszałamiające
wrażenie Jest tak wygodna i piękna, że nie chciałam się z niej rozbierać Chętnie udzielę odpowiedzi na dodatkowe pytania, poważnie zainteresowanym
mogę wysłać więcej zdjęć sukni. Jest oczywiście możliwość
przymierzenia sukni w Łodzi, do czego szczerze namawiam.
Cena 900zł, do ewentualnych negocjacji
Kontakt:
skalimonka@wp.pl
gg: 4542095
skalimonka
Nowy User
Nowy User

suknia ślubna SALEM, Manuel Mota

Post przez juce1 » 1 lip 2010, 14:09

Sprzedam lekką i delikatną sukienkę ślubną model SALEM marki Manuel Mota kupiona w lutym 2010r. w salonie Madonna w Warszawie. Sukienka jest uszyta z jedwabiu dzięki czemu jest lekka i zwiewna, jej krój pozwala na idealne zamaskowanie „kobiecych niedoskonałości „ na brzuszku i biodrach. Ramiączka i pasek pod biustem obszyte są kryształkami. Sukienka ma kolor naturalnej bieli i dopasowana jest do wzrostu 174cm + 1 cm obcas, rozmiar ok. 42. Nie ma problemu z drobnymi przeróbkami lub skróceniem sukienki. Suknia posiada tren o długości ok. metra , który jest podpinany i nie przeszkadza w tańcu. Sukienka do przymierzenia w Warszawie.
CENA 2300 do negocjacji
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt 696 854 727 Agnieszka
juce1
Nowy User
Nowy User

Biała Merlin bez trenu, rozmiar 36/38

Post przez sprzedamsuknie » 8 lip 2010, 12:23

Sprzedam suknię ślubną w rozmiarze 36/38 na wzrost 170cm + 7,5cm obcas. Obwód biustu 85cm, obwód talii 67cm, obwód bioder 99cm. Suknia jest jednoczęściowa, wykonana z białej tafty, tył sznurowany, delikatnie zdobiona koronką. Suknia uszyta w Pracowni Sukien Ślubnych Gracja w Krakowie. Czyszczona w pralni chemicznej.
Cena 850zł - do negocjacji. Welon gratis.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt: sprzedam.suknie@onet.pl
sprzedamsuknie
Nowy User
Nowy User

OGŁOSZENIA

Post przez BkasienkaB » 24 lip 2010, 09:21

Witam, Do sprzedania mam prześliczną suknię ślubną. Jest to spódnica podszyta koronką z naszywanymi koralikami oraz gorsetem także wyszywanym koralikami i zdobionym złotą nitką. Świetnie dopasowuje się do sylwetki i podkreśla jej walory.Prezentuje się naprawdę przepięknie. Szerokość w pasie to 82 cm +6cm zakładki, szerokość w biuście przy maksymalnym ściągnięciu 84cm. Do sukni dołączam bolerko widoczne na zdjęciu oraz rękawiczki. Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem. Tel:518341834

http://allegro.pl/item1150940687_piekna ... 40_42.html
BkasienkaB
Nowy User
Nowy User

OGŁOSZENIA

Post przez karolina685 » 26 lip 2010, 18:18

Witam!

Mam do sprzedania bajecznie piękną suknię ślubną w delikatnym kolorze ecru z salonu sukien ślubnych Marietta (Szczecin),zakupioną w lutym 2010 roku.

Do sukni dołączam gratis: bolerko z pół-rękawkiem w tym samym kolorze, welon z cyrkoniami oraz bardzo wygodne buty na małym obcasiku w rozmiarze 38. Suknia założona raz. Wyczyszczona, w bardzo dobrym stanie. Na samym dole w ostatniej warstwie tiulu niewidoczne z zewnątrz uszkodzenia i zaciągnięcia.
Gorset wiązany z tyłu połączony z suknią. Zdobiony jest motywem kwiatowo-roślinnym z mieniącymi się w słońcu drobnymi koralikami i cekinami co dodaje sukni blasku. Góra sukni jest usztywniona, wyprofilowana na piersiach (można nie zakładać stanika). Po boku suknia jest zapinana na zamek. Podszyta halką. Krój sukni eksponuje i zaznacza pięknie talię. Dół sukni wykonany jest z tiulu, naszytego warstwami na materiał. Suknia ma piękny tren, który można łatwo podwiązać.

Całość wygląda niebanalnie i zjawiskowo!!!

Rozmiar sukni 38/40. Na wzrost 165cm.
Pytania proszę kierować pod nr tel. 604-238-605 lub poprzez allegro.

Bardzo gorąco polecam!!!

Przesyłka KURIEREM GRATIS!!!

http://allegro.pl/item1163918046_suknia ... 38_40.html

Link do zdjęć:
http://83.18.64.202/~martin/suknia/
karolina685
Nowy User
Nowy User

Kupione / zamówione

Post przez slonko86 » 4 sie 2010, 17:35

Witam WszystkichMam do sprzedania przepiękną suknie ślubną ANNAIS BRIDAL model KATE kolekcja 2009 z salonu firmowego Ewy Śliwy.
Raz noszona, czyszczona, stan idealny.
Śliczna, bardzo bogato zdobiona suknia ślubna z trenem.
Jednoczęściowa, "część gorsetowa" na suwak, w kolorze diamentowej bieli. Odpinane ramiączka.
Góra sukni jest tiulowa z dopinaną broszka. Od biustu do połowy bioder jest haftowana. Wspaniale podkreśla figurę. Suknia jest zdobiona pięknym haftem, który został wykończony srebrną nitką z cudnie mieniącymi się koralikami i kryształkami Svarowskiego. Suknia posiada piękny długi tren również zdobiony koronką i kryształkami, podpinany na pętelkę oraz na dwa przeźroczyste guziczki, które są przykryte koronka, co sprawia, że są niewidoczne (po bokach).

Sukienka w rozmiarze 34 obcas 5cm. więcej informacji pod nr tel 508618739. Dla zainteresowanych zdjęcia mogę przesłać na maila (dorciaburywp.pl).
slonko86
Nowy User
Nowy User

OGŁOSZENIA

Post przez AggDeLii » 11 sie 2010, 14:18

SALON I KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH
„Agg de Lii”
Ul. Górczewska 131/135 Warszawa
*Nowy Salon*
608-123-765
793-669-886
www.twojewesele.home.pl

RÓWNIEŻ;
ORGANIZACJA WESEL
DEKORACJA SALI I SAMOCHODU
AggDeLii
Nowy User
Nowy User

SPRZEDAM suknię ślubną Madonna-ManuelMota-SAMAN

Post przez Dorot » 26 sie 2010, 20:45

Firma: MADONNA
Model: SAMAN - Manuel Mota
Rozmiar: 36-38
Kolor: biel mleczna (jest to jedyny dostępny kolor tego modelu)
Wzrost: 170 cm + buty ok. 6- 7 cm
Cena: 3000 zł.

Suknię kupiłam w salonie w Warszawie. Byłam jej pierwszym użytkownikiem.
Jest w idealnym stanie. Została wyczyszczona chemicznie (posiadam rachunek jako dowód).

WYGLĄD
Jest na szelkach, odcinana pod biustem, góra z kryształkami Svarowskiego. Z tyłu zapinana na zamek, u dołu jest tren, który można podpiąć na guzik. Wykonana jest z lekkiego materiału (2 warstwy lekkiego materiału + 2 warstwy podszewki).
Jest ona uszyta w taki sposób, że bez problemu można zmniejszyć lub poszerzyć (no i skrócić).
http://www.madonna.pl/pl/manuelmota.php?s=14.saman

Suknia jest lekka, zwiewna, nie ogranicza ruchów, jest baaaardzo wygodna. Człowiek czuje się w niej normalnie (nie jak w kokonie ;-) ).

POLECAM !

ZDJĘCIA POD ADRESEM:
http://allegro.pl/suknia-slubna-saman-m ... 53079.html

Numer tel.: 665-778-351
e-mail: dorgos@autograf.pl
Dorot
Nowy User
Nowy User

Sprzedam suknię ślubną ecru rozm.38 gratis buty

Post przez kafeorange » 26 wrz 2010, 19:47

Suknia ślubna hiszpańskiej kolekcji LA SPOSA
Rozmiar 38
Kolor ecru

Obrazek

Suknia jest w stanie bardzo dobrym. Spódnica po czyszczeniu nie posiada żadnych zabrudzeń.
Gorset wyszywany delikatnymi zdobieniami (pokazane na zdjęciach), natomiast spódnica jest gładka i nie posiada trenu.
Suknia pasuje na rozmiar 38(na wzrost ok.170cm), spódnica w pasie ok.85cm.

UWAGA!
Gratis do sukni dodaję buty w kolorze ecru rozm.39 i narzutkę na ramiona (materiał taki sam jak spódnicy)

kontakt: kafeorange@interia.pl
kafeorange
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka

Sprzedam suknię kolekcja 2011 wysadzana kryształami Svarowsk Sprzedam suknię kolekcja 2011 wysadzana kryształami Svarowsk

Post przez gosiawrocek » 28 sty 2011, 16:52

SUKNIA ŚLUBNA - KOLEKCJA 2011 !!!!!!
(wysadzana kamieniami SWAROVSKIEGO)

Materiał: jedwabna tafta
Kolor: naturalna biel
Rozmiar: 36/38 (możliwość regulacji sznurowaniem gorsetu)
Wykończenie: naklejane kryształy Swarovskiego

Suknia po powrocie została wyczyszczona u producenta.

UWAGA - GRATISY !!!!!!

1. Welon wysadzany kryształami Swarovskiego.

2. Nowa (nigdy nie noszona) para butów ślubnym w Twoim (34-42) rozmiarze
- możliwość wyboru wśród jednej ze 100 par.

Istnieje możliwość przymierzenia sukni i butów we Wrocławiu.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

email: gosiaczek.k@interia.pl
tel: 518 16 16 18

cena 2300 zł do negocjacji - cena katalogowa 3800 zł
więcej zdjęć na:
http://allegro.pl/suknia-slubna-model-2 ... 23365.html
Załączniki
3.jpg
5.jpg
gosiawrocek
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Sprzedam piękną sukienkę z Salonu Kreacji Żanett,

Post przez anusiakk » 16 mar 2011, 05:30

Witam serdecznie tegoroczne Panny Młode,
Pragnę Wam zaoferować suknię ślubną pochodzącą z salonu „Kreacja Żanett” w Poznaniu, o nazwie Chellsy II, z kolekcji z 2010 roku – zakupiona pod koniec sierpnia 2010. Przyznaję szczerze, że ja w poszukiwaniu „tej jedynej”, obeszłam wszystkie dostępne salony w Poznaniu i przejrzałam większość aukcji internetowych – wiem dokładnie co Wy teraz czujecie.:) Ja osobiście uparcie szukałam sukien w stylu greckim l, empire– które okazały się zupełnie nie dla mnie, mimo że nie mam obfitych kształtów ale dzięki mej sukience ostatecznie znalazłam kompromis.
A teraz parę słów o sukience
Suknia ma odcień delikatnego ecru. Dużą zaletą tego koloru, jest to że skóra nabiera cieplejszego odcieniu ( w porównaniu z zimną bielą) a dodatki na sukience (kryształki, perełki itp.) wydają się bardziej podkreślone i wyraziste ( nie „giną” w jednolitym odcieniu bieli). Zresztą jak będziecie przymierzać inne sukienki i robić przy tym jej zdjęcie, same zauważycie naoczną różnicę.
Góra sukienki ma dekolt w kształcie serca, idealnie podkreślający biust Ta część wykonana jest z delikatnego pofałdowanego tiulu. Pod biustem znajdują się śliczne ozdobne naszycia wraz z kryształkami i delikatnymi koralikami (widoczne na zdjęciu), co skupia całą uwagę sukienki. Dwa kryształki znajdują się także na górze dekoltu. Sukienka jest wykonana z atłasu. Jest delikatnie drapowana, dzięki czemu ładnie się układa na ciele. Na prawym boku również ma ozdobne naszycie i koraliki. Suknia jest jednoczęściowa, z tyłu ozdobnie sznurowana. Generalnie jest ona dośc uniwersalna, bo dzięki sznurowaniu dopasuje się do różnego rozmiaru biustu, a odpowiednio związana w talii, idealnie ją podkreśla. Suknia posiada halkę, która u dołu ma małe elastyczne koło. Koło to można bez problemu wyginać w różne strony. Nie ma trenu, ale pięknie się prezentuje, jest bardzo komfortowa w tańcu.
Jeżeli obawiacie się, że sukienka bez utrzymujących ją naramek może Wam się poluzować np. w tańcu – odpowiadam, że przy tym modelu nie musicie się o to martwić. Sukienka doskonale się trzymała, nie obsuwała, nie krępowała nazbyt ruchów. Z kwestii fizjologicznej - w toalecie nie ma problemu żeby ja chwycić w jedną dłoń – w przeciwieństwie do ładnych, acz strasznie nie wygodnych w poruszaniu się – nie wspominając o tańcu - sukien z trenem.
Zdjęcia w pełni nie oddają jej uroku, zresztą żeby się czuć w sukni najpierw trzeba ją przymierzyć i pobyć w niej chwile. Ja naprawde „dużo przeszłam” (nawet dosłownie:D) żeby ją znaleźć, i mam nadzieje że ktoś się jeszcze nią nacieszy. Suknia jest po profesjonalnym praniu, jest w stanie idealnym , nawet odprasowałam ją parowo. ( a… jeden mały kryształek tylko gdzieś odpadł, ale jest to element prawie niewidoczny) Do sukienki mam też paragon zakupu i umowę, jakby ktoś chciał. Cena jest naprawdę okazyjna. Sukienka ani trochę nie straciła na wartości, a można dużo zaoszczędzić. A..i oczywiście jestem jej pierwszą właścicielką.
Podaje moje (+/-) wymiary:
Ja mam 170 wzrostu, do tego obcasy ok. 8 cm. Sukienka nie ma jakiegoś skomplikowanego dołu, więc myślę ze bez problemu można ją skrócić.
Rozmiar: 38 -40
W talii i w biuście dzięki wiązanią można dopasować .
Moja talia: 82
Biodra : 105
Biust: ok. 90
Do sukienki dodaję halkę na kole, na wymiar, suknia jest w firmowym pokrowcu.
Polecam odbiór osobisty, bo sukienka łącznie ma dośc duże gabaryty – ale oczywiście opcja wysylki także jest możliwa – proszę wcześniej o informację.
Jeżeli ktoś jest z okolic Puszczykowa, Lubonia, Komornik, lub dolnej części Poznania: tj. Świerczewo, Górczyn , Dębiec – mogę bezpośrednio podwieźć Wam sukienkę do przymiarki.
Jeżeli ktoś życzy sobie więcej zdjęć, proszę o informację na maila. – Ewelina.krowka@gmail.com
Myślę, że to idealny model dla osób, które unikają przepychu , a cenią sobie elegancję i klasyczną prostotę.
Cena: 1250,00 - do negocjacji
anusiakk
Nowy User
Nowy User

Sprzedam suknię Arabella z Atelier Sposa

Post przez kasiulek007 » 10 kwi 2011, 08:48

Witam!

Mam do sprzedania piękną suknię firmy ATELIER SPOSA, model ARABELLA, kolekcja 2010 – HOUTE COUTURE.

http://allegro.pl/suknia-arabella-ateli ... ?source=oo

Suknia jest w kolorze BIAŁYM.

Rozmiar: 40 Wymiary sukienki: Biust: 92cm Talia: 77cm Biodra: 95cm Wzrost: 178 + 2,5cm obcas.

Suknię można skrócić bądź zwężać bez utraty fasonu. Suknia jest oryginalna i niepowtarzalna, biała, jednoczęściowa. Uszyta z tiulu, pięknie się układa, zdobienie sukni to: - od góry do bioder delikatnie haftowana srebrną nitką i zdobiona drobnymi kryształkami i perełkami; - pas na biodrach i pod biustem zdobiony kryształkami i koralikami; - na dole suknia haftowana jest srebrną nitką, delikatnie zdobiona kryształkami i perełkami.
Suknia w talii jest dopasowana, a od pasa rozkloszowana, ramiona odsłonięte. Bardzo delikatna i kobieca, wygodna w tańcu. Suknia posiada osobną halkę zbudowaną na trzech kołach, dzięki czemu pięknie się układa.
Suknię kupiłam w SALONIE ŚLUBNYM ANNA W SIEDLCACH. Przywieziona była 20 maja 2010r.
Użyta tylko raz na wesele (5 czerwca 2010r.). Pierwsza właścicielka. Suknia wyprana, czeka na nową właścicielkę.

Suknię można przymierzyć po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Odpowiem na wszelkie pytania, a jeśli zajdzie potrzeba prześlę dodatkowe zdjęcia
Podana cena jest do uzgodnienia.

tel. kont. 602-334-507 (w rozsądnych godzinach :) )
email: domanski_a@o2.pl

POLECAM -- NAPRAWDĘ WARTO!!!
kasiulek007
Nowy User
Nowy User