Sala Weselna vs Remiza

Najpiękniejsze domy weselne i ich zawartość.

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Femi » 6 sie 2012, 21:42

Hej :)
Kochane dziewczyny, co wolicie już wystrojoną, z menu no ze wszystkim Sale Weselną czy np remizę, sale bez wystroju, bez kucharki, żeby wszystko załatwić samej ? :)

Ja osobiście wole chyba remizę, Dzień Ślubu będzie dla mnie niesamowity, przygotowania itp. Dlatego pragnę sama sobie wybrać wystrój, kucharkę, robić koronę itp itp itp :) Ale jeszcze bardzo się waham....
bUm :D
Femi
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Sala Weselna vs Remiza

Post przez BasiaTomek » 6 sie 2012, 21:48

Wystrój sali weselnej również możesz sama zaprojektować ;), wybrać dekoracje, kwiaty itp, itd. ;). Nikt niczego nie ma prawa Ci narzucić, Ty płacisz Ty wymagasz :].
Obrazek
BasiaTomek
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Mężatka :)
Data ślubu: 5 sierpnia 2011
Miejsce ślubu: Białystok

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Femi » 6 sie 2012, 22:18

No właśnie nie bardzo :P przynajmniej z tego co się orientowałam blisko nas, sala jest w kolorach czerwonych i kropka, zielonych i kropka.
A remiza najczęściej biała, stroisz balonami, materiałami jak chcesz :)
bUm :D
Femi
Nowy User
Nowy User

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Kasiunia » 6 sie 2012, 23:38

Ja miałam wesele w remizie, sala była wystrojona ale można było całkowicie zmienić wystrój. Ja się na to nie zdecydowałam, dodałam tylko swoje elementy, ale widziałam para po Nas zdejmowała wszystko i wynajęła specjalistów by jej sale udekorowali.
Ja mogę jedynie powiedzieć, że jak się samemu wszystko organizuje to trzeba zatrudnić odpowiednich ludzi, ja a właściwie mój b. mąż zatrudnił taką kucharkę, która zepsuła mi całą radość ze ślubu/wesela. Ona tam tylko była, a my i nasze rodziny musiała wszystko prawie za nią robić, nigdy w życiu już się nie zdecyduje na taką salę, skorzystam z restauracji w której już wszystko będę miała zapewnione. Ale jak mówię, trafiłam na nieodpowiednie osoby, dlatego mam takie zdanie.
Obrazek
Obrazek
Mój kulinarny blog - www.wsrodkuchennychmarzen.bloog.pl
Kasiunia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: zaręczona

Sala Weselna vs Remiza

Post przez BasiaTomek » 7 sie 2012, 00:24

Femi rzeczywiście koloru ścian nie zmienisz :lol:, ale dekoracje to już inna sprawa ;). Nasza sala weselna była w kolorze beż+czekolada, jak ja to nazywam "kawa z mlekiem" (moje ulubione kolory, więc m.in. tym urzekła mnie sala) ;) a kolorem przewodnim był bordo, i np. na stołach gości stały róże, po jednej w długim, wąskim flakonie, plan stołów z elementami bordo, winietki z bordową wstążeczką+cyrkonia, podziękowania dla gości - bordowy woreczek z pięcioma migdałami szczęścia ;) itd.itp. Całość wyglądała AMAZING :]!
Obrazek
BasiaTomek
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Mężatka :)
Data ślubu: 5 sierpnia 2011
Miejsce ślubu: Białystok

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Jolanta » 11 sie 2012, 22:08

Femi jeśli czujesz się na sile wszystko organizować to ok. Musisz tylko wiedzieć, że to jest wiele pracy i mnóstwo detali do dogrania. Wystój sali, obrusy, pokrowce krzesła, naczynia, winietki, kwiaty na stół i ozdoby, dania i ich ilość, alkohol... Tego jest mnóstwo. Musisz mieć zaufane osoby do pomocy albo wynająć dobrych pomocników.
Jolanta
VII
VII

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Anka867 » 13 wrz 2012, 05:28

Ojj no pewnie, że sala weselna ;) Jest jak w bajce hehe ;) Moja była w Krynicy: http://www.piastun.eu/
Było bosko ;)
Anka867
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

Sala Weselna vs Remiza

Post przez ewela » 10 lut 2014, 20:46

Zdecydowanie sala weselna. Kiedyś byłam bardziej za remiza póki nie zobaczyłam sali weselnej w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/. Dużo lepiej się prezentuje niż remiza. Jak dla mnie taka sala jest bardziej elegancka i wystawna.
ewela
Nowy User
Nowy User

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Ola88 » 18 cze 2014, 13:37

Oczywiście, że sala ślubna. Sama jakoś nie mam przekonania do remiz bądź sal w domach kultury itp. Prawdę mówiąc sama jeszcze nie mam sali ślubnej, musiałam zrezygnować z poprzedniej, ponieważ nie zmieściłoby się tam 150 gości... Dlatego jestem zmuszona znaleźć coś na szybko. Przeglądałam oferty różnych hoteli w Internecie i trafiłam na Best Western - http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-grand-hotel-kielce-81025. Bardzo mi się podoba, dlatego chyba się na to zdecyduje, mam nadzieję, że mają jeszcze jakieś wolne terminy na przyszły rok. Czy ktoś z Was organizował wesele właśnie w tym hotelu?
Ola88
Nowy User
Nowy User

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Kasiunia » 13 sie 2014, 14:23

Ola88 sala wygląda świetnie :)
Obrazek
Obrazek
Mój kulinarny blog - www.wsrodkuchennychmarzen.bloog.pl
Kasiunia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: zaręczona

Sala Weselna vs Remiza

Post przez iskierkaM26 » 10 wrz 2014, 14:04

Hej :)
Ze względu na to, że mamy catering w bardzo dobrej cenie w żadnym lokalu nie chcieli nam wynająć sali dlatego postanowiliśmy zorganizować wesele w remizie.
Znaleźliśmy remizę odnowioną, która wygląda jak sala weselna ( wiadomo świeżo po remoncie) :)
Dodatkowo chcemy 2 dni wesela więc jest trochę taniej niż za wynajęcie w lokalu :)

Zdecydowanie polecam remizę :)
iskierkaM26
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

Sala Weselna vs Remiza

Post przez marysia88 » 11 paź 2015, 23:33

Właśnie dlatego, że dzień ślubu jest wyjątkowy sama zdecydowałam się na lokal :) Udało mi się znaleźć cudowne miejsce http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/ :) Na początku chciałam wszystko sama zorganizować, ale szybko zdałam sobie sprawę, że jest tak dużo wszystkich formalności... że może jednak lepiej, gdy jedzeniem i wystrojem zajmie się ktoś kto ma w tym wprawę i robi to na co dzień :) Sama z tej decyzji byłam bardzo zadowolona!
marysia88
III
III

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Madame » 6 gru 2016, 14:21

Ja miałam wesele właśnie w remizie. Nie wyglądała ona za dobrze, ale na szczęście po udekorowaniu stała się ona najpiękniejsza na świecie. Dekoracje miałam wykonane w pracowni dekoratorskiej Dzika Róża. Wszystko wyszło wspaniale, były one w odcieniu mięty. Naprawdę nie ma sensu przepłacać za salę, bo przez ozdoby można ją zupełnie odmienić.
Madame
Nowy User
Nowy User

Data ślubu: 0- 0-2014

Sala Weselna vs Remiza

Post przez fabian432 » 13 cze 2017, 06:28

według mnie ta druga opcja lepsza

Nowy User

Status rodzinny: Kawaler

Sala Weselna vs Remiza

Post przez kikuna » 18 lip 2017, 20:51

Wesela w remizie to były fajne , ale kilkanaście lat temu :) W dniu ślubu powinnaś być wypoczęta , a nie zmęczona przygotowaniami . Najlepiej wesele zorganizować w hotelu , ja sama polecam ci Hotel Poniatowski https://www.hotelponiatowski.pl/ . Zrobią wszystko za ciebie , a ty poczuj się choć raz jak księżniczka :)
kikuna
Nowy User
Nowy User

Sala Weselna vs Remiza

Post przez Karaska » 13 wrz 2017, 14:03

Zdecydowanie Sala Weselna, Remiza nie jest zupełnie w moim stylu. Ślub biorę jeszcze w tym roku, mamy już praktycznie wszystko dopięte na ostatni guzik. Wiele Sal Weselnych przejrzeliśmy i muszę powiedzieć, że był to ciężki wybór, ale w końcu udało się wybrać :D sala znajduje się w Warszawie i poleciła mi ją znajoma, więc jeśli ktoś nie będzie miał pomysłu, gdzie zorganizować wesele to zajrzyjcie tu http://www.sala-wilanow.pl/
Karaska
Nowy User
Nowy User

Sala Weselna vs Remiza

Post przez kazik545 » 19 wrz 2017, 06:40

a co to jest za sala

Nowy User

Status rodzinny: Kawaler

Sala Weselna vs Remiza

Post przez henia » 21 wrz 2017, 10:15

Ja mam jakiś uraz do remiz, zawsze imprezy tam się źle dla kogoś kończyły. Najostrzej było, jak ktoś zdemolował świeżo wręczone młodej parze auto.
henia
Nowy User
Nowy User