Forum Ślubne - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum Ślubne” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Ślubne”. „Forum Ślubne” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum Ślubne” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu.

Rejestrujac się na forum „Forum Ślubne” automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany przy rejestracji w serwisie „Forum Ślubne” adres poczty elektronicznej.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Ślubne” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Ślubne” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne