Zarezerwowane podróże poślubne

Egipt, Cypr, Wyspy Kanaryjskie...? A może Zakopane?

Post przez Natalia » 21 kwi 2011, 05:39

No wylatujemy 2 maja o godzinie 14. Średnio nam to pasuje, tym bardziej że teściowie będą jeszcze u nas - mieliśmy na spokojnie spędzić z nimi kilka dni po ślubie, ale.... I do tego już musimy się spakować, kupić potrzebne rzeczy itp :roll: Ale co zrobić :roll:
Natalia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Mężatka :)
Data ślubu: 30 kwietnia 2011

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

Post przez JJagusia » 21 kwi 2011, 10:58

Natalia może już pisałaś, ale niestety nie doczytałam...jaką opcję w końcu wybraliście Kreta czy Rodos ??
W każdym bądź razie już podczas podróży poślubnej wszystko będzie za Wami zrelaksujecie się i odpoczniecie od tych wszystkich stresów związanych ze ślubem i nie tylko...achhhh zazdroszczę takiej wyprawy :]
A teściowie będą mieli szansę odwiedzić bliskich i znajomych :roll:

Za to My majóweczkę planujemy spędzić nad morzem :] - niestety naszym polskim..ale zawsze to coś :mrgreen:
JJagusia
V
V

Status rodzinny: żonka:)
Data ślubu: 5 września 2009

Post przez BasiaTomek » 21 kwi 2011, 21:50

Natalia podróż poślubną ma się tylko raz w życiu, więc nie zamartwiaj się tylko myśl pozytywnie, wyszło tak a nie inaczej ale cóż zdaża się, jednak myśl o tym wszystkim jak najbardziej pozytywnie, kupcie co trzeba, spakujcie się i żyjcie w oczekiwaniu na Wasz najpiękniejszy ślub i najcudowniejszą podróż poślubą! :] ..i tak jak napisała Jagusia, teściowie będą mieli czas na odwiedzenie bliskich, znajomych, na pewno wszystko będzie dobrze. ;)
Obrazek
BasiaTomek
Przyjaciel
Przyjaciel

Data ślubu: 5 sierpnia 2011
Miejsce ślubu: Białystok

Post przez Natalia » 21 kwi 2011, 22:11

Jagusiu Wybraliśmy Rodos. Wyszło nas to baaardzo tanio - cale szczęście, że nie wybraliśmy droższego hotelu bo wtedy niedość, że byśmy zapłacili sporo to jeszcze takie numery :roll: :roll:
Już jestem po wyprasowaniu większości ubrań więc jestem bardziej pozytywnie nastawiona :lol:

Trochę szkoda mi, że zostawiamy teściów, no ale jakoś sobie dadzą radę mam nadzieje :)
Natalia
Przyjaciel
Przyjaciel

Data ślubu: 30 kwietnia 2011

Post przez BasiaTomek » 22 kwi 2011, 09:29

Natalia no na pewno szkoda zostawiać teściów.. ale z drugiej strony zapewne jeszcze nie raz będziecie mieli okazję do spotkania. ;)
Obrazek
BasiaTomek
Przyjaciel
Przyjaciel

Data ślubu: 5 sierpnia 2011
Miejsce ślubu: Białystok

Post przez Madzia » 23 kwi 2011, 02:01

Natalia teście sobie napewno sami poradzą, najważniejsze, żebyście Wy sie dobrze bawili :)
Obrazek
Madzia
Przyjaciel
Przyjaciel

Status rodzinny: Żonka :)

Post przez igna » 24 kwi 2011, 07:42

Dobry wybór, a teściami nie ma co się przejmować --zrozumieją
igna
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: panna

Post przez malwinkaa2 » 4 sty 2015, 10:37

My jednak postawiliśmy na lokalne atrakcje - także podróż do zakopanego...ale w sumie nie w samym centrum bo znaleźliśmy coś w kościelisku http://www.mountain-apartments.com.pl/?sekcja=apartamentowiec&id=3...no i ten osobisty kominek to był strzał w 10:)
malwinkaa2
I
I

Status rodzinny: mężatka

Post przez marysia88 » 1 wrz 2016, 08:10

Hej :) Co myślicie o tym, aby pojechać na podróż poślubną na Kaszuby? Chcemy zarezerwować domek nad jeziorem na kaszubach :) Strasznie spodobała mi się ich oferta, blisko do jeziora oraz parku. Dlatego myślę, że spędzamy aktywnie czas i nieźle wypoczniemy.
marysia88
III
III

Status rodzinny: Panna

Post przez kendra » 18 gru 2016, 21:10

Zależy kiedy planujecie ślub. Jeśli lipiec - sierpień to będzie ok ;) Aczkolwiek my ślubujemy zimą i z przyszłym mężem jedziemy w lutym na safari nurkowe . To było nasze wielkie marzenie, które w końcu się ziściło ;)
kendra
Nowy User
Nowy User

Post przez Andromeda » 20 gru 2016, 11:15

Ważne, żeby podróż poślubna była w miejsce odpowiadające wam obu. Kaszuby są spełnieniem marzeń? czemu nie! jedni wolą się wylegiwać, inni odpoczywać aktywnie. Ja stawiam na ciepłe kraje. Czasem wyjdzie taniej niż nad polskim morzem, a przynajmniej pewność, że ciepło :). Zastanawialiśmy się też nad lodowcem i wyjazdem na narty, ale chyba tropiki wygrają. ;)
Andromeda
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

Post przez marta39 » 11 sty 2017, 06:59

Andromeda napisał(a):Ważne, żeby podróż poślubna była w miejsce odpowiadające wam obu. Kaszuby są spełnieniem marzeń? czemu nie! jedni wolą się wylegiwać, inni odpoczywać aktywnie. Ja stawiam na ciepłe kraje. Czasem wyjdzie taniej niż nad polskim morzem, a przynajmniej pewność, że ciepło :). Zastanawialiśmy się też nad lodowcem i wyjazdem na narty, ale chyba tropiki wygrają. ;)

Ciekawa opcja chociaz jestem zdania, że polskie morze również ma wiele ciekawych atrakcji. Byłam za granica kilka razy ale szczerze przyznam,że o wiele bardziej podoba mi się własnie w polskich miejscowościach. A pogoda również jest latem dobra. Nie wiem czy mam szczęście ale wypoczywam nad morzem praktycznie co roku i zawsze pogoda trafia mi się cacy.

Jeśli chcecie zarezerwować sobie jakieś wygodne miejsce na wakacje nad morzem to sugeruję zajrzeć sobie na stronę:
http://www.dhapartamenty.pl/

jest tutaj opcja zabukowania sobie wygodnego apartamentu nad morzem.
marta39
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: mężatka

Post przez Igga » 11 sty 2017, 16:07

Wydaje mi się, że na taką okazję to jednak zagranica, zwłaszcza dla osób, które rzadko wyjeżdżały, gdzieś dalej. Będzie co wspominać po latach ;)
Igga
Nowy User
Nowy User

Post przez sandra78 » 22 mar 2017, 06:59

Ta podróż zagraniczna jest najbardziej popularna ale nie zapominajmy, że niektórzy po prostu boją się latać :) Ja mam z tym lekki problem a dodatkowo ciężko mi się jakoś do takiej podróży przygotować :) Nawet koleżanka w pracy podesłała mi ten artykuł http://www.magazynvip.pl/6-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-przed-lotem/ w celach nazwijmy to edukacyjnych :) Myślicie, że się przyda :)?
sandra78
I
I

Poprzednia strona

Powrót do Podróż poślubna