zdrowe włosy

Przesądy, koszty wesela, seks przed ślubem, transport i inne.

zdrowe włosy

Post przez sandra78 » 28 lis 2016, 11:55

Czy używacie jakiś dobrych i sprawdzonych preparatów do pielęgnacji włosów. Ja zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z oferty: https://hairlook.pl/ - tylko nie wiem na co konkretnie się zdecydować. Może jakieś rady? Z tego co wiem, to w razie czego, do 30 dni można odesłać towar. Wiele promocji, także oferta godna uwagi :)
sandra78
I
I

Status rodzinny: panna

EkspertWeselny.pl poleca

Pan Polecacz
II
II

Status rodzinny: narzeczony
Data ślubu: 5 sierpień 2011
Miejsce ślubu: Warszawa

zdrowe włosy

Post przez vaniliova » 29 lis 2016, 14:45

To chyba zależy od danych włosów jaką pielęgnację się wybiera. Niektórym włosy wypadają, więc wtedy dobrym rozwiązaniem będzie po prostu stosowanie odpowiedniego szamponu typu Dermena czy Radical no i oczywiście wzbogacenie diety o odpowiednie witaminy. Jeśli ktoś ma włosy suche, łamliwe i ogólnie zniszczone to świetnie się sprawdzi odżywka keratynowa z Gal. Dobrze wzmacnia włosy i nadaje im blasku. Wiem co mówię, bo sama używam od jakiegoś czasu. Efekty są dosyć szybkie i bardzo zadowalające. Sandra, bardziej polecam Ci dobrej klasy kosmetyki apteczne, bo często nie zawierają szkodliwych substancji i są po prostu zdrowsze :) No i ta odżywka, o której pisałam jest o wiele tańsza, niż to co proponujesz Ty, bo kosztuje 7-8 zł. Polecam Ci poszukać w internecie apteki Pod Smokiem - mają spory asortyment kosmetyczny i jak na moje oko konkurencyjne ceny. Lepiej wziąć tam niż przepłacać.
vaniliova
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

zdrowe włosy

Post przez marysia88 » 11 sty 2017, 01:03

Osobiście wiem, ze dobre kosmetyki do włosów można znaleźć tutaj: http://www.ilovebio.com.pl/6-bio-kosmetyki :) Mają naturalne kosmetyki. Moja znajoma używała tych kosmetyków do włosów i faktycznie kondycja jej włosów się znacznie poprawiła :) Chwaliła je sobie bardzo.
marysia88
III
III

Status rodzinny: Panna

zdrowe włosy

Post przez Igga » 12 sty 2017, 09:20

Fajnie wypróbować coś nowego, ale różnie z tym bywa, ostatnio wypróbowałam jakiś niby lepszy szampon, a włosy po nim gorsze niż przed myciem, strasznie przetłuszczające.
Igga
Nowy User
Nowy User

zdrowe włosy

Post przez akala » 19 wrz 2017, 14:04

Ja najbardziej lubię kosmetyki z Inoaru jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Ostatnio fryzjerka w salonie zaproponowała mi szybki bo tylko 10 minutowy zabieg regeneracyjny Lifting Capilar. Moja reakcja - wow :) Nie sądziłam, że jeden i to tak krótki zabieg może tak wiele zmienić. Zamierzam zrobić jeszcze 2 lub 3 i w końcu będę wyglądać jak człowiek :)
akala
I
I

Status rodzinny: mężatka

zdrowe włosy

Post przez kikuna » 19 wrz 2017, 17:22

A ja tak troszkę z innej beczki. Spotkałyście się kiedyś osobiście z problemem łysienia u swoich ojców czy partnerów ? Mój narzeczony od jakiegoś czasu narzeka, że wypadają mu włosy i faktycznie sporo się przerzedziły ;/ Zastanawiam się jak mu pomóc, czytałam artykuł o loxon 2% ale wygląda na to, że nie sprawdza się do końca tak fajnie jak myślałam. Co o tym sądzicie ?
kikuna
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Mężatka

zdrowe włosy

Post przez lukka » 2 paź 2017, 19:00

poleccam sklep z naturalnymi suplementami http://vita24.life
lukka
Nowy User
Nowy User

Status rodzinny: Panna

zdrowe włosy

Post przez amali » 6 gru 2017, 01:11

Warto pamiętać o tym,że wypadające włosy to nie tylko wina braku dobrych odżywek, to też niedobór żelaza, moja córka tak miała, że przy anemii wypadały jej włosy garściami, stosowała suplement dicofer junior + odpowiednia dieta do tego i włosy sa ma znowu piękne i nie wypadają :)
amali
Nowy User
Nowy User

zdrowe włosy

Post przez amali » 22 gru 2017, 12:46

ja swoje włosy przedłużałam, bo już niestety były poniszczone i słabe, a moje włosy nie chciały rosnąc,nie wiedziałam,że takie włosy do przedłużania w Poznaniu potrafią pięknie się prezentować i przede wszystkim naturalnie :)
amali
Nowy User
Nowy User